Мінські угоди можна викинути, - депутат

Завтра спливає термін дії Мінських угод. На них багато хто посилався, приблизно як на пророцтва майя чи на кодекс будівника комунізму, їх мало хто читав і їх ніхто не дотримувався та і не збирався. Мінські угоди були планом Путіна на момент їх підписання - перетворити Україну на фактичну федерацію та впливати на всю політику країни через право вето східного субєкта.

Інколи складалося враження, що керівники держави Україна лише роблять вигляд, що збираються дотримуватися тих мінських угод. Проте після 31 серпня такого враження вже не було. Більше того, дехто ще розробляє плани прийняти зміни до Конституції з особливим статусом 26 січня на засіданні Ради.

Насправді, старі угоди потрібно викинути і розробляти нову угоду. Між Україною та Росією. І виходити з принципово інших передумов. Не задовольнити план Путіна, а вирішити тактичні і стратегічні завдання України. Тактичні - це припинення вогню, обмін полонених, і встановлення демаркаційної лінії. Так само потрібно вирішити питання торгівлі з окупованими територіями (або повна блокада, або зрозуміла мінімальна торгівля, але не влада контрабасу як є зараз), пересування людей через блокпости, виплат податків, нарахування пенсій.

В пакеті можна переглянути відносини з державою Росія - щодо пунктів пропуску в Крим, торгівлі електроенергією, авіасполучення чи торгівлі взагалі. Все - виходячи з інтересів української економіки. Стратегічні завдання для нас - це пропаганда на окуповані території, розробка планів реконкісти, підготовка армії до можливих дій в разі різкої зміни міжнародної обстановки.

При чому тут вибори в першій половині 2016 і чому ми їх будемо признавати - поки мені не зрозуміло. Так само є багато питань щодо фрази «Мінські угоди подовжені на 2016 рік». Це хтось пообіцяв що я маю за щось голосувати?

Прийдется ретельно вивчити досвід Південних Курил та Карабаху.

В додатку - оцінки російських аналітиків. Можу сказати, що це одна з основних груп, яка готує директиви для переговорів у Мінську. І на інших менш відомих майданчиках також. Для ознайомлення і врахування в роботі.

автор: Ігор Попов, нардеп

Рекомендуємо прочитати

18-ти річний студент збирає кошти на термінову операцію для мами

Просимо допомогти 18-річному студенту КНУКІМ Максиму Кулікову....

Це може бути цікавим

Всё в жизни познаётся в сравнении, - блогер

Тут люди обсуждают появившуюся информацию, что томная троица в составе Семенченко, Парасюка и Соболева, более всех отличившаяся в теме блокадного цирка, для меня вот совсем не удивительно объединена ещё одной общей характеристикой -- отсутствием высшего образования....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Сім’я Порошенка відвідала прем’єру фільму «Гіркі Жнива»

-Вітаю з прем’єрою першого англомовного повнометражного фільму «Гіркі жнива» про одну з найбільших трагедій ХХ століття – Голодомор в Україні....