Мінські угоди можна викинути, - депутат

Завтра спливає термін дії Мінських угод. На них багато хто посилався, приблизно як на пророцтва майя чи на кодекс будівника комунізму, їх мало хто читав і їх ніхто не дотримувався та і не збирався. Мінські угоди були планом Путіна на момент їх підписання - перетворити Україну на фактичну федерацію та впливати на всю політику країни через право вето східного субєкта.

Інколи складалося враження, що керівники держави Україна лише роблять вигляд, що збираються дотримуватися тих мінських угод. Проте після 31 серпня такого враження вже не було. Більше того, дехто ще розробляє плани прийняти зміни до Конституції з особливим статусом 26 січня на засіданні Ради.

Насправді, старі угоди потрібно викинути і розробляти нову угоду. Між Україною та Росією. І виходити з принципово інших передумов. Не задовольнити план Путіна, а вирішити тактичні і стратегічні завдання України. Тактичні - це припинення вогню, обмін полонених, і встановлення демаркаційної лінії. Так само потрібно вирішити питання торгівлі з окупованими територіями (або повна блокада, або зрозуміла мінімальна торгівля, але не влада контрабасу як є зараз), пересування людей через блокпости, виплат податків, нарахування пенсій.

В пакеті можна переглянути відносини з державою Росія - щодо пунктів пропуску в Крим, торгівлі електроенергією, авіасполучення чи торгівлі взагалі. Все - виходячи з інтересів української економіки. Стратегічні завдання для нас - це пропаганда на окуповані території, розробка планів реконкісти, підготовка армії до можливих дій в разі різкої зміни міжнародної обстановки.

При чому тут вибори в першій половині 2016 і чому ми їх будемо признавати - поки мені не зрозуміло. Так само є багато питань щодо фрази «Мінські угоди подовжені на 2016 рік». Це хтось пообіцяв що я маю за щось голосувати?

Прийдется ретельно вивчити досвід Південних Курил та Карабаху.

В додатку - оцінки російських аналітиків. Можу сказати, що це одна з основних груп, яка готує директиви для переговорів у Мінську. І на інших менш відомих майданчиках також. Для ознайомлення і врахування в роботі.

автор: Ігор Попов, нардеп

Рекомендуємо прочитати

На аукционе продадут редкое издание первой книги о Гарри Поттере

Одна из его особенностей – дважды напечатанная на странице 53 фраза "1 wand"....

Це може бути цікавим

Эрдоган потерял сознание во время молитвы

Президент Турции Реджеп Эрдоган потерял сознание в мечети во время праздничной молитвы по случаю завершения священного месяца Рамадан....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Россия ответила на слова Турчинова о въезде по биометрии

Чиновники России отметили, что должны зеркально ответить на предложение главы СНБО Александра Турчинова....