У вагоні поїзда Київ—Ужгород помер пасажир

У вагоні поїзда Київ—Ужгород помер пасажир

У вагоні поїзда №13 сполученням Київ—Ужгород помер пасажир, причиною смерті стала хвороба серця. Про це повідомили в прес-службі “Укрзалізниці”.

“Причиною смерті пасажира поїзда №13 Київ—Ужгород, що сталася 29 грудня 2015 року, є хвороба серця”, — сказано в повідомленні.

За словами провідника, який обслуговував вагон, у пасажира 1947 року народження на перегоні Скотарське-Воловець раптово погіршилося самопочуття. Про це у телефонному режимі було повідомлено начальнику поїзда.

Як з’ясувалося, при виході в коридор пасажир втратив свідомість та упав. У цьому поїзді їхав медичний працівник, який надав чоловікові першу медичну допомогу, але врятувати його життя не вдалося.

Начальник поїзда викликала медичних працівників та працівників правоохоронних органів із найближчої станції Воловець, які констатували смерть пасажира.

В той же час дану ситуацію на своїй сторінці в Facebook описав один зі свідків Василь Пазуханич. За його словами, у провідників не було медикаментів у аптечці. Тож не дивлячись на те, що одна з пасажирок виявилась медпрацівником, не мала змоги допомогти чоловікові. 1041633загрузка...

Читайте також

Коментарі