У Росії пояснили, чому Крим залишається українською територією

У Росії пояснили, чому Крим залишається українською територією

Голова російського Товариства захисту прав споживачів  Михайло Аншаков заявив, що Крим юридично залишається українським і є окупованим, оскільки Україна не давала згоди на передачу півострова Росії.

Про це він сказав в інтерв’ю «Радіо Свобода«.

«З точки зору норм і принципів міжнародного права в даний момент Крим — саме окупована територія, так як Російська Федерація не отримувала згоди України (як потрібно за законодавством і російський, і міжнародним) на передачу цієї території РФ. А без згоди України, згідно з знову ж російським законодавством, російською Конституцією, приєднувати інші території не можна. І минулий референдум не є підставою, тому що він був постановочний і фальшивий, адже Крим не мав необхідної суб’єктності «, — сказав Аншаков.

Крім цього, він підкреслив, що в РФ досі діє ряд договорів з Україною, де Крим визначений як український.

«У нас досі діє ряд міжнародних договорів між РФ і Україною, зокрема, договір про державний кордон, де Крим визначений як територія України. Ці договори не денонсовані, вони мають юридичну силу, причому вищу юридичну силу, оскільки це положення закріплено в Конституції РФ «, — зазначив Аншаков.загрузка...

Читайте також

Коментарі