У ГПУ є докази, що «беркутівці» вбивали активістів на Майдані

У ГПУ є докази, що «беркутівці» вбивали активістів на Майдані

Генпрокуратура надасть в суді докази, які доводять, що колишні «беркутівці» Сергій Зінченко та Павло Аброськін є безпосередніми виконавцями тих злочинів, які їм інкримінують, — масового вбивства протестувальників на Майдані 20 лютого.

Про це в ефірі «Громадського» повідомив старший прокурор Генеральної прокуратури України Олексій Донський.

«Досудовим розслідуванням зібрана достатня і беззаперечна доказова база причетності цих обвинувачених до інкримінованих їм злочинів», — заявив він.

Донський пояснив, що з урахуванням обсягів кримінального провадження докази у ньому не можуть бути подані одночасно.

Встановлено порядок дослідження доказів, який, за словами старшого прокурора ГПУ, погоджувався сторонами, в тому чисті і сторонами захисту. Відповідно до цього порядку докази і надаються.

«Ті докази, які у суспільстві прийнято вважати вагомими, вони, виходячи з того порядку дослідження доказів, який встановлений, будуть надаватись на більш пізніх етапах. Ці докази, які стосуються безпосередньої участі цих обвинувачених та інших осіб, які діяли в підрозділі, до якого входили Аброськін і Зінченко, вчиняли масові умисні вбивства протестувальників», — додав Донський.

Так, 28 грудня Святошинський суд Києва продовжив термін утримання під вартою Павла Аброськіна і Сергія Зінченка до 25 лютого 2016 року.загрузка...

Читайте також

Коментарі