Режисер-документаліст відзняв стрічку про те хто такий Путін

Режисер-документаліст відзняв стрічку про те хто такий Путін

путін

У Києві в Українському кризовому медіа-центрі презентували документальну стрічку-розслідування «Хуізмістерпутін?» режисера-документаліста Валерія Балаяна.

Повідомляє Укрінформ.

У фільмі досліджується історія зв’язків президента Росії Володимира Путіна з російським та міжнародним криміналітетом від 1990-х років до сьогодення.

«Багато хто кричить «Путин — вор!», але чому «вор», як «вор» — ніхто не знає. Ми розповіли і розповіли з документами. За кожним твердженням там — факти, документи. В цьому сила цього розслідування — воно документовано«, — сказав Балаян.

Who is mister Putin? — таке запитання прозвучало на Давоському форумі у 2000 році. Тоді зал зустрів це запитання сміхом, а представники російської делегації не одразу змогли дати відповідь. Режисер документальної стрічки «Хуізмістерпутін» Валерій Балаян зробив спробу відповісти на це запитання. В основу фільму лягли багаторічні розслідування двох російських журналістів, які зараз живуть в Європі — Анастасії Кириленко та Володимира Іванідзе, які дослідили зв’язки Путіна з російським криміналітетом та вибудовування кримінальних схем по відмиванню грошей ще з 90-х років.

За словами режисера, він адресував стрічку насаперед російському глядачу, але, на його думку, фільм варто було б подивится також громадянам Німеччини, Австрії, інших європейських країн, тому що махінації з відмиванням грошей та розкраданням державної власності Путіним і Ко виходять далеко за межі Росії.

Юрій Макаров, який став редактором та «голосом» фільму, передбачає, що стрічку будуть намагатися видалити з тих ресурсів, на яких вона з’явиться.

Читайте також: Кобзон не визнає, що йому належить київський пляжзагрузка...

Читайте також

Коментарі