Експерт пояснив появу фальшивих російських рублів в «ЛНР»

Експерт пояснив появу фальшивих російських рублів в «ЛНР»

Після повідомлення аналітичного відділу ГІ » Права Справа» про те, що на територію України з зони АТО у великій кількості потрапляють фальшиві російські рублі номіналом 5000 рублів зразка 1997 року випуску , тема знайшла своє логічне продовження на тимчасово окупованих територіях Луганщини.

Про це повідомив Дмитро Снєгирьов.

 — Як передають місцеві джерела ГІ «Права Справа» 28 грудня 2015 в Луганську до Артемівського РВ поліції т. зв. ЛНР надійшов рапорт чергового ДСО про те, що в одному з магазинів міста Луганська громадянин 1967 р. н., розплатився купюрою 5000 рублів, що викликає сумнів у дійсності. Зі слів чоловіка, дану купюру він отримав після надання послуг від замовників, — розповів він.

За його інформацією «у той же день до Артемівського РВ поліції т.зв. ЛНР надійшов рапорт чергового ДСО про те, що в одному з магазинів міста Луганська громадянка 1959 р. н., розплатилася купюрою 5000 рублів, імовірно фальшивою».

Зі слів жінки, дану купюру вона отримала при обміні грошових коштів, гривні на рублі на ринку.

 — Примітно, що масова поява фальшивих російських рублів на тимчасово окупованих територіях Луганщини постійно співпадає з моментом активізації протистояння глави ЛНР Плотницького з представниками т.зв. «силового блоку»(МГБ, МВС) самопроголошеної республіки, — додав він.загрузка...

Читайте також