Жебрівський пояснив, чому на Донбасі не карають мерів-сепаратистів

На сьогоднішній день правоохоронні органи не ведуть на Донбасі розслідувань щодо високопосадовців, що мають зв'язки з терористами. Про це голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив сайту "Апостроф".

Зокрема, Жебрівський прокоментував ситуацію з мером Дружківки Валерієм Гнатенко і мером Дзержинська Володимиром Слєпцовим, які, незважаючи на участь в акціях на підтримку сепаратистів, продовжують займати свої пости.

"Вони не можуть бути звільнені. Всі говорять - ось, військово-цивільна адміністрація. Таке враження, що я маю право когось зняти і звільнити. Чому сидять Гнатенко, Слєпцов, (Олексій) Рева (мер Артемівська, - ред. ), (Віктор) Ремізов (мер Селидове, - ред.), тому що ви їх вибрали", - зазначив він.

За словами Жебрівського, переслідування таких людей - це справа правоохоронних органів.

"На сьогоднішній день всі матеріали, які надійшли на цих людей, про які ви говорите, мною направлені до прокуратури та СБУ. І сьогодні, вибачте, питання не до мене, а до СБУ та прокуратури. Я координую їх роботу, але у них є своя вертикаль. У прокурора - генеральний прокурор, в СБУ - начальник СБУ. Я ставлю якісь завдання, після цього вони зв'язуються зі своїм начальством, якщо воно узгодить", - пояснив глава ОВЦА.

На питання, на якому етапі ці розслідування зараз, Жебрівський відповів: "Наскільки мені відомо, на сьогоднішній день, в принципі, розслідувань немає".

"Працюють вони (правоохоронці - ред.), згідно Кримінального процесуального кодексу, а також вказівок вищестоящих керівників. Я ними НЕ керую, багато сьогодні претензій з приводу цих людей. Але не я розслідую ці кримінальні справи, а голова СБУ, керівник обласного СБУ, районного СБУ, а вердикт у нас виносить суд. Це їх прерогатива. У моїх повноваження - координація роботи. Я їх (керівників цих відомств) збираю на початку кожного тижня, ми обговорюємо ситуацію, і я даю навіть не вказівки, тому як не маю на це права, а акцентую увагу на певних проблемах. І вони вже працюють за своєю вертикаллю ", - додав він.

Рекомендуємо прочитати

Під Києвом "підприємці" незаконно намивали пісок

У селі Погреби Київської області на річці Десна "підприємливі" люди організували видобуток і намивання піску....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Росія відправила на окупований Донбас черговий «гумконвой»

24 серпня автомобільна колона з так званою «гуманітарною допомогою» вирушила з Росії на тимчасово окупований Донбас....