Жебрівський пояснив, чому на Донбасі не карають мерів-сепаратистів

На сьогоднішній день правоохоронні органи не ведуть на Донбасі розслідувань щодо високопосадовців, що мають зв'язки з терористами. Про це голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив сайту "Апостроф".

Зокрема, Жебрівський прокоментував ситуацію з мером Дружківки Валерієм Гнатенко і мером Дзержинська Володимиром Слєпцовим, які, незважаючи на участь в акціях на підтримку сепаратистів, продовжують займати свої пости.

"Вони не можуть бути звільнені. Всі говорять - ось, військово-цивільна адміністрація. Таке враження, що я маю право когось зняти і звільнити. Чому сидять Гнатенко, Слєпцов, (Олексій) Рева (мер Артемівська, - ред. ), (Віктор) Ремізов (мер Селидове, - ред.), тому що ви їх вибрали", - зазначив він.

За словами Жебрівського, переслідування таких людей - це справа правоохоронних органів.

"На сьогоднішній день всі матеріали, які надійшли на цих людей, про які ви говорите, мною направлені до прокуратури та СБУ. І сьогодні, вибачте, питання не до мене, а до СБУ та прокуратури. Я координую їх роботу, але у них є своя вертикаль. У прокурора - генеральний прокурор, в СБУ - начальник СБУ. Я ставлю якісь завдання, після цього вони зв'язуються зі своїм начальством, якщо воно узгодить", - пояснив глава ОВЦА.

На питання, на якому етапі ці розслідування зараз, Жебрівський відповів: "Наскільки мені відомо, на сьогоднішній день, в принципі, розслідувань немає".

"Працюють вони (правоохоронці - ред.), згідно Кримінального процесуального кодексу, а також вказівок вищестоящих керівників. Я ними НЕ керую, багато сьогодні претензій з приводу цих людей. Але не я розслідую ці кримінальні справи, а голова СБУ, керівник обласного СБУ, районного СБУ, а вердикт у нас виносить суд. Це їх прерогатива. У моїх повноваження - координація роботи. Я їх (керівників цих відомств) збираю на початку кожного тижня, ми обговорюємо ситуацію, і я даю навіть не вказівки, тому як не маю на це права, а акцентую увагу на певних проблемах. І вони вже працюють за своєю вертикаллю ", - додав він.

Рекомендуємо прочитати

Под Киевом состоялся показ Bloody Queen by MILANIA

Линия одежды «Bloody Queen by MILANIA» направлена не только на то, что бы порадовать поклонников прекрасными летними платьями, но и для того, что бы ещё раз привлечь внимание ....

Це може бути цікавим

Росіяни вважають Путіна і Сталіна найвидатнішими особистостями в історії

В Росії в ході опитуванні соціологами "Левада-Центру" визначилися найвидатніші люди всіх часів на думку росіян....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Боевики опасаются, что ВСУ скоро начнут наступление с авиацией США

После информации о подготовке СНБО законопроекта о реинтеграции ОРДЛО и визита Порошенко в США, среди боевиков "ЛДНР" отмечается распространение панических слухо....