Плотницький побачив на Херсонщині «турецькі добровольчі батальйони»

Плотницький побачив на Херсонщині «турецькі добровольчі батальйони»

Головний терорист окупованої бандформуваннями Луганщини Ігор Плотницький закликав мешканців Херсонщини до створення чергової «народної республіки».

 Відповідне звернення оприлюднене на офіційному сайті Плотницького.

Я знаю, що громадяни «ЛНР» з великою тривогою і співчуттям стежать за тим, як ви страждаєте від грабежів і бандитизму з боку підконтрольних Києву каральних батальйонів і колишніх кримськотатарських, а тепер  а- турецьких бойовиків, — відзначив він.

За його словами від «дій Києва» потерпають всі регіони.

 — Нинішнім київським тимчасовим правителям не потрібні ні мирний процвітаючий Донбас, ні мирна процвітаюча Таврія, Волинь, Слобожанщина або Галичина … Сучасний Київ, як гігантський насос, безжально і безсовісно викачує всі соки з слабнучих регіонів, — відзначив терорист.

У своєму зверненні він шкодує, що області не мають спільного кордону, що, в свою  чергу, не дозволить ділитися російською «гуманітаркою».

 — На жаль, Луганщина і Херсонщина не мають спільного кордону. Тому ми поки не можемо надіслати вам гуманітарний конвой. Однак якщо обрані вами народні представники звернуться до нас, ми обов’язково придумаємо, як вам допомогти, — пообіцяв терорист.

 загрузка...

Читайте також