Дмитро Ярош виходить з Правого Сектору і створює новий рух

Дмитро Ярош виходить з Правого Сектору і створює новий рух

Організатор і керівник Правого Сектору Дмитро Ярош покидає лави руху.

Про це він повідомив у своєму зверненні на сайті Сектор Правди.

 — Рух «Правий сектор», на мою суб’єктивну думку, був найбільш яскравим явищем в українському соціумі останніх двох років. З Правим сектором так чи інакше пов’язані найбільш романтичні і найбільш героїчні сторінки новітньої української історії, — відзначив він.

За його словами «Правий сектор виник як революційна структура — під час революції і заради революції. Ця революція не була закінчена, і завершення її — створення Української самостійної соборної держави — з незалежних від нас причин, головною серед яких є війна з російським агресором, відклалося у часі».

 — Тому я вважаю, що станом на сьогодні ПС як революційна структура виконав свою місію, і виконав її по повній. Це і бої на Майдані, і створення Добровольчого Українського корпусу для відсічі зовнішньому агресору, — переконаний Ярош.

 — Зараз настав час зосередитись на державотворчих речах. Наш рух виріс, зміцнів і переходить на новий етап свого розвитку. Тепер ми хочемо постати не як вузько-функціональний, а як загальнонаціональний патріотичний рух, з метою об’єднати усіх патріотів України. Без радикалізму на межі з маргінесом, але й без ліберальної демагогії, — зауважив він.

Ярош переконаний, що «нашою метою, як і раніше, залишається побудова УССД. Наше завдання — двоєдине: зберегти існуючу державу як плацдарм для здобуття національної державності, і провести у ній революційні зміни, які забезпечать українському народові свободу, справедливість і добробут».

 — Ми, як і раніше, не відмовляємося від революційного шляху, але категорично заперечуємо псевдореволюційну діяльність, яка загрожує існуванню держави Україна і плямує репутацію патріотів. Ми опозиційні до діючої влади, але не вважаємо доцільними криваві (і приречені на поразку) бунти проти неї. З вищевказаних причин я разом зі моєю командою виходжу з Національно-визвольного руху «Правий сектор». Ми ініціюємо створення нового громадсько-політичного руху, установчий з’їзд якого планується на лютий. Працюємо зараз над його розбудовою, концепцією діяльності, програмовими засадами, — підкреслив він.

Що стосується Добровольчого Українського корпусу, який захищав Піски, аеропорт, Широкине, Савур-могилу, створив медичний батальйон Госпітальєри, бійці якого врятували тисячі життів, за його словами,  «він має рости і розвиватися далі, перейти на якісно новий рівень. Тому 5-й і 8-й батальйони ДУК і медичний батальйон «Госпітальєри» реорганізовуються у Добровольчу Українську армію. Вона буде однією зі структур створюваного нами нового руху».

 — Ми продовжуємо воювати на фронті проти зовнішнього агресора і працювати на розбудову нашої Держави в тилу. Ми вдячні усім побратимам, які разом з нами пройшли цей важкий, але славний шлях. Двері нашого руху відкриті для всіх патріотів України, які поділяють наші цінності, в першу чергу для членства і прихильників «Правого сектора», — додав він.загрузка...

Читайте також