Порошенко знущається з Путіна, – німецьке видання

Порошенко знущається з Путіна, – німецьке видання

Німецьке видання продемонструвало, як президент України збиткується з намагань Володимира Путіна подати себе наймогутнішим політиком планети.

Німецький часопис Frankfurter Allgemeine містить матеріал з назвою «Порошенко вдає з себе Путіна». У статті пишеться, що у часи кризи український президент покладається на політику символіки, знімаючись у бомбардувальнику в ролі військового пілота. Цим, на думку німецького видання, Петро Порошенко ніби збиткується з одного зі своїх найбільших ворогів. Коли президент України сідає до кабіни бомбардувальника у повному спорядженні пілота, він передражнює свого російського колегу і нинішнього політичного ворога Володимира Путіна, пише Frankfurter Allgemeine.

Видання нагадує, що президент Росії Путін уже давно культивував подібні сцени, намагаючись подати себе як одного з наймогутніших людей на планеті. Путін також сідав до кабіни бомбардувальника, вів спортивне авто, рибалив зі своїм прем’єром Медведєвим і виходив на татамі (солом’яний мат – ред.) у кімоно дзюдоїста.

Водночас, як зазначає Frankfurter Allgemeine, цим подібність між Порошенком і Путіним обмежується.

За матеріалами Радіо Свобода.

Читайте також: Путіна попросили застрелитися у прямому ефірі на Новий рік

 загрузка...

Читайте також

Коментарі