Мешканці ЛНР вийшли на голодний мітинг

Мешканці ЛНР вийшли на голодний мітинг

Кілька сотень жителів «ЛНР» зібралися сьогодні на мітинг-акцію «Україна — не для людей» поблизу пам’ятника князю Ігорю. Як повідомляє Знай, учасники акції зажадали від української влади перенести гуманітарно-логістичний центр з підконтрольної Києву Станиці Луганській на нейтральну територію.

Таким чином, для того, щоб зробити покупки, провести банківські операції та переоформлення пенсій жителям окупованого Луганська не потрібно було перетинати контрольний пункт в’їзду-виїзду і пред’являти пропуск.

На мітингу було багато студентів луганських вишів, їхні батьки, викладачі навчальних закладів. Звичайний склад таких акцій збирається за допомогою адмінресурсу.

Люди тримають в руках плакати: «Українська влада — це брехня, війна і голод», «Україна — не для людей», «Порошенко! Не бреши народу, хочеш поїсти — йди в СБУ «.

33976_iUTUzP7SK1NI 33976_ua6ANqvMz83V

Один з учасників акції підтвердив, що влада «ЛНР» блокують роботу українських інтернет-ресурсів, так як жителі окупованих територій не інформовані про роботу логістичного центру у Станиці Луганській. «Існування і робота Центру не освітлюється в ЗМІ. Ніхто навіть не писав, що такий центр запрацював. Дізнатися про нього і про наявність продукції там і цінової політики неможливо. Цей центр створений тільки для галочки «, — заявив Піддубний.

Читайте також: На Полтавщині фермери перекрили трасу «Київ-Харків»загрузка...

Читайте також

Коментарі