У Білорусі людей з інвалідністю не пустили на ходу Дідів Морозів

У Білорусі людей з інвалідністю не пустили на ходу Дідів Морозів

Влада Білорусі не пустила людей у візках на ходу «заради безпеки». Про це пише видання TUT.by.

У міліції повідомили, що це рішення було прийнято органами виконавчої влади, а правоохоронні органи займалися тільки забезпеченням порядку. Також висловлювалося припущення, що оскільки хода відбувалась за заздалегідь затвердженим сценарієм, в нього просто не стали вносити корективи в останній момент.

«Це було зроблено для безпеки людей», — розповіла голова комітету з праці, зайнятості та соціального захисту Мінміськвиконкому Жанна Романович.

«Для проведення ходи було частково перекрито рух на проспекті. Ви ж розумієте, що це означає на практиці — люди в інвалідних кріслах могли бути б наразитися на небезпеку, якби рух відкрився в той момент, коли вони відстали від колони », — пояснила вона.

За словами представника столичної влади, участь людей з обмеженими фізичними можливостями у публічних заходах тільки вітається.

«Якби вони заздалегідь звернулися до Мінміськвиконкому або в адміністрацію одного з районів, то ми сформували б групу, виділили б волонтерів та асистентів, які б могли забезпечити безпеку візочникам. Але до нас ніхто не звертався, а вирішити питання з організацією за кілька хвилин до ходи було вже неможливо », — зазначила Жанна Романович.

Читайте також: Київська організація пропонує киянам запросити літніх людей на різдвяний обідзагрузка...

Читайте також