Спікеру РПЦ подобається "Правий сектор"

Спікер РПЦ у відставці Всеволод Чаплін висловив симпатію до "Правого сектору". У Росії організація відноситься до категорії екстремістських, а лідер ПС Дмитро Ярош влітку 2014 року був оголошений РФ через Інтерпол в міжнародний розшук.

Про це заявив сам Чаплін в інтерв'ю для "Сноба".

У розмові журналіст поставив питання про те, з ким Бог в Україні - з росіянами або українцями.

"Він з тими людьми, які відстоюють можливість жити по-християнськи", - сказав екс-спікер РПЦ.

"Такі люди є і в" Правом секторі ", і в Донбасі, і в Києві. Це люди, які не підуть на здачу країни під ЄС", - сказав Чаплін.

Пояснюючи своє негативне ставлення до Євросоюзу екс-спікер РПЦ заявив, що при нинішній системі ЄС неможливо побудувати християнську державу.

"Це взагалі система, яку я назвав би антихристовою владою. Це система, в якій виключена можливість покласти віру в основу державного устрою. Ось на Україні поки така можливість є, як і в Росії. Вона не реалізована, але вона є. Панове з" Правого сектора "та панове з Донбасу, зберіться разом і обженіть Росію в тому, щоб прописати в конституції України, що це християнська країна, що життя захищається з моменту зачаття, що одностатевий шлюб - на жаль, це не шлюб, а щось інше, що економічна політика ведеться незалежно від МВФ і Світового банку", - сказав Чаплін.

"Так от, якщо панове з "Правого сектора" та панове з Донбасу разом зроблять так, я перший скажу: "Україна обігнала Росію на правильному шляху". Але повірте мені, як тільки подібного роду ідеї будуть запропоновані в Раді, західні посольства тут же скажуть: "Ні, цього не треба", - додав священик.

Читайте також: Российский эксперт: «Запрос на “священную войну” на Украине в РПЦ уже есть»

Рекомендуємо прочитати

Что нужно, чтобы полностью уничтожить жизнь на Земле?

Три астрофизика подсчитали, что даже огромные астероиды и взрывающиеся звезды, вероятно, не уничтожат всю жизнь на нашей планете....

Це може бути цікавим

Путина вызвали на дуэль

Редактор блога по вопросам национальной безопасности Lawfare Бенджамин Уиттс считает успехи президента РФ Владимира Путина в боевых искусствах "мошенничеством"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Заключенный сбежал из тюрьмы, чтобы помитинговать в Киеве

Заключенный сбежал из Бердичевской колонии....