Спікеру РПЦ подобається "Правий сектор"

Спікер РПЦ у відставці Всеволод Чаплін висловив симпатію до "Правого сектору". У Росії організація відноситься до категорії екстремістських, а лідер ПС Дмитро Ярош влітку 2014 року був оголошений РФ через Інтерпол в міжнародний розшук.

Про це заявив сам Чаплін в інтерв'ю для "Сноба".

У розмові журналіст поставив питання про те, з ким Бог в Україні - з росіянами або українцями.

"Він з тими людьми, які відстоюють можливість жити по-християнськи", - сказав екс-спікер РПЦ.

"Такі люди є і в" Правом секторі ", і в Донбасі, і в Києві. Це люди, які не підуть на здачу країни під ЄС", - сказав Чаплін.

Пояснюючи своє негативне ставлення до Євросоюзу екс-спікер РПЦ заявив, що при нинішній системі ЄС неможливо побудувати християнську державу.

"Це взагалі система, яку я назвав би антихристовою владою. Це система, в якій виключена можливість покласти віру в основу державного устрою. Ось на Україні поки така можливість є, як і в Росії. Вона не реалізована, але вона є. Панове з" Правого сектора "та панове з Донбасу, зберіться разом і обженіть Росію в тому, щоб прописати в конституції України, що це християнська країна, що життя захищається з моменту зачаття, що одностатевий шлюб - на жаль, це не шлюб, а щось інше, що економічна політика ведеться незалежно від МВФ і Світового банку", - сказав Чаплін.

"Так от, якщо панове з "Правого сектора" та панове з Донбасу разом зроблять так, я перший скажу: "Україна обігнала Росію на правильному шляху". Але повірте мені, як тільки подібного роду ідеї будуть запропоновані в Раді, західні посольства тут же скажуть: "Ні, цього не треба", - додав священик.

Читайте також: Российский эксперт: «Запрос на “священную войну” на Украине в РПЦ уже есть»

Рекомендуємо прочитати

ГПУ возбудила два дела против одиозной Поклонской

В отношении депутата Госдумы России Натальи Поклонской возбудили два уголовных дела....

Це може бути цікавим

Прокуратура требует убрать скандальную заправку на Ревуцкого

Столичная прокуратура подала в Хозяйственный суд Киева иск с требованием снести автозаправочную станцию, которую частное предприятие самовольно построило на пер....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Лондоні знайшли графіті Бенксі, яке замалювали 10 років тому

В Лондоні знайшли роботу відомого графіті-художника Бенксі, яку замалювали та забили дошками десять років тому....