Спікеру РПЦ подобається «Правий сектор»

Спікеру РПЦ подобається «Правий сектор»

Спікер РПЦ у відставці Всеволод Чаплін висловив симпатію до «Правого сектору». У Росії організація відноситься до категорії екстремістських, а лідер ПС Дмитро Ярош влітку 2014 року був оголошений РФ через Інтерпол в міжнародний розшук.

Про це заявив сам Чаплін в інтерв’ю для «Сноба«.

У розмові журналіст поставив питання про те, з ким Бог в Україні — з росіянами або українцями.

«Він з тими людьми, які відстоюють можливість жити по-християнськи», — сказав екс-спікер РПЦ.

«Такі люди є і в» Правом секторі «, і в Донбасі, і в Києві. Це люди, які не підуть на здачу країни під ЄС», — сказав Чаплін.

Пояснюючи своє негативне ставлення до Євросоюзу екс-спікер РПЦ заявив, що при нинішній системі ЄС неможливо побудувати християнську державу.

«Це взагалі система, яку я назвав би антихристовою владою. Це система, в якій виключена можливість покласти віру в основу державного устрою. Ось на Україні поки така можливість є, як і в Росії. Вона не реалізована, але вона є. Панове з» Правого сектора «та панове з Донбасу, зберіться разом і обженіть Росію в тому, щоб прописати в конституції України, що це християнська країна, що життя захищається з моменту зачаття, що одностатевий шлюб — на жаль, це не шлюб, а щось інше, що економічна політика ведеться незалежно від МВФ і Світового банку», — сказав Чаплін.

«Так от, якщо панове з «Правого сектора» та панове з Донбасу разом зроблять так, я перший скажу: «Україна обігнала Росію на правильному шляху». Але повірте мені, як тільки подібного роду ідеї будуть запропоновані в Раді, західні посольства тут же скажуть: «Ні, цього не треба», — додав священик.

Читайте також: Российский эксперт: «Запрос на “священную войну” на Украине в РПЦ уже есть»загрузка...

Читайте також

Коментарі