Путін призначив екс-спікера Держдуми представником Росії в контактній групі з України

Путін призначив екс-спікера Держдуми представником Росії в контактній групі з України

Призначення Бориса Гризлова покликане підсилити роботу команди російських експертів, стверджуютьу Москві. Екс-спікер Держдуми перебуває у санкційному списку ЄС. Про це пише DW.

Президент Росії Володимир Путін у суботу, 26 грудня, підписав розпорядження про призначення постійного члена Ради безпеки РФ, екс-спікера Держдуми Бориса Гризлова повноважним представником Російської Федерації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації в Україні. Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті президента Росії. Це розпорядження набирає чинності з дня його підписання.

За інформацією агентства «Інтерфакс», яке посилається на джерело в Москві, призначення Гризлова покликане підсилити роботу команди російських експертів. За словами співрозмовника агентства, «мова йде про додаткове політичне підсилення».

За словами речника президента Росії Дмитра Пєскова, призначення Бориса Гризлова повноважним представником РФ в контактній групі з України не означає, що спецпредставник Росії в групі — посол з особливих доручень МЗС РФ Азамат Кульмухаметов — покине свій пост. «Кульмухаметов продовжить роботу в контактної групі у взаємодії з Гризловим», — цитує слова Пєскова агентство «Інтерфакс».

Читайте також: Путін вирішив організувати антитерористичний штаб у Криму

 загрузка...

Читайте також

Коментарі