Окупаційна влада Криму виганяє з офісу організацію дружини Джемілєва

Окупаційна влада Криму виганяє з офісу організацію дружини Джемілєва

Одну з найстаріших кримськотатарських громадських організацій, «Лігу кримськотатарських жінок», виганяють з офісу в окупованому Росією Криму. Про це пише сайт «15 хвилин».
«Наша організація протягом 20 років надавала допомогу дітям, старим, сиротам. Ми передали нужденним тонни гуманітарної допомоги. А сьогодні, коли за нас нікому заступитися, нас виганяють з офісу, в якому ми пропрацювали багато років», — розповідає Сафінар Джемілєва.

Офіс Ліги кримськотатарських жінок розташований на території Республіканської кримськотатарської бібліотеки ім. Гаспринського.

За словами Джемілєвої, пару тижнів тому за рішенням керівництва бібліотеки в офісі відключили світло та опалення. Тепер вимагають фактичного виселення.

«Ми отримали лист від директора бібліотеки Гульнари Ягьяєвої, в якому вона, сповнена «турботи» про нас, просить виїхати з офісу, аргументуючи своє прохання тим, що будівля офісу стара, що щось може обвалитися і постраждають люди. Але ми розуміємо, що насправді стоїть за цією турботою», — зазначає Джемілєва.

Незважаючи на непривабливість офісу, в ньому побували десятки дружин дипломатів різних країн, члени урядів, представники міжнародних організацій.

«Наша організація не здійснила перереєстрацію за новими законами і наші можливості різко обмежилися, але ми все одно збиралися в офісі, обговорювали поточну ситуацію, обговорювали нові ідеї», — говорить Сафінар ханум.

Не виключено, що на долю Ліги кримськотатарських жінок вплинув той факт, що її голова Сафінар Джемілєва є дружиною лідера кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафи Джемілєва, якому заборонений в’їзд до Криму.

Читайте також: Чубаров прокоментував створення «кримськотатарського» батальйонузагрузка...

Читайте також