Названо дату повернення Україні Криму

Власник кримськотатарського телеканалу ATR, координатор блокади Криму Ленур Іслямов заявив, що анексуваний Росією півострів буде повернено Україні навесні 2016 року в разі зниження вартості нафти.

Про це він сказав в інтерв'ю Одеському кризовому медіа-центру.

Іслямов також висловив думку, що в Україні відбудеться зміна уряду.

"Я думаю, зміна уряду буде однозначно. Донбас заморозиться якимось чином. А Крим будуть нам пропонувати повернути в різних варіантах - наприклад, без Севастополя. Будуть домовлятися про знаходження якогось флоту, про спільне управління. Якщо нафта буде по доларів 20 місяці три, то ми це побачимо вже в березні-квітні. Я думаю, в хорошому варіанті Путіна якимось чином відсторонять. У поганому варіанті - це буде війна з Туреччиною. Природно, війна це все прискорить. Ми повинні бути готові. Ми бачимо, яку вони техніку понагнали. Українці повинні всі піднятися і битися за свою землю, тільки так ми зможемо зробити цю країну державою. Зараз ми в чомусь недодержава, у нас забрали частину території ", - сказав Іслямов.

Він також зазначив, що Туреччина надає підтримку учасникам блокади Криму.

"Ось в п'ятницю вже військова форма прийде. Вже нас починають укомплектовувати. Турецький уряд розуміє, що Україна поки не може так швидко реагувати. Вже немає сумнівів, що Крим повернеться. Але що робити з сепаратистами? Українські правителі вже дивляться на них, як на електорат. Ми ж країна виборів постійних. І це вже зараз політиків професійних турбує: хто це електоральне поле буде освоювати. Ну і думки у них такі: Крим повернемо, кримським татарам треба квоту якусь буде дати, щоб вони там сиділи і були задоволені . Але це та ж фсбшная історія, яка відбувається в Росії, вони таку ж історію роблять тут. Зараз ми будемо просити автономію у складі України, і лише кримські татари будуть зараз очолювати уряд Криму, ми разом з українцями будемо вирішувати долю Криму, і ніяк по-іншому. Було б здорово, якби прийняли закон про позбавлення громадянства сепаратистів. Нам, українцям, треба повчитися у Балтійських країн ", - сказав Іслямов.

Читайте також: Скіфське золото не повернуть російському Криму

Рекомендуємо прочитати

Украинская аудитория "Вконтакте" снизилась на 60%

Аудитория российской соцсети ВКонтакте в Украине составляет 3,8 млн неуникальных визитов с компьютеров в день....

Це може бути цікавим

Под Киевом состоялся показ Bloody Queen by MILANIA

Линия одежды «Bloody Queen by MILANIA» направлена не только на то, что бы порадовать поклонников прекрасными летними платьями, но и для того, что бы ещё раз привлечь внимание ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ученые представили мировую статистику чистоты рук

Американские исследователи показали, что распространенность средств личной гигиены в разных странах мира варьируется в пределах от 0,1 до 96,4 процента....