Молодіжна організація Youth for Peace закликає усіх небайдужих запросити на різдвяний обід бабусь та дідусів з будинку престарілих. Про це учасники організації пишуть на своєму блозі.

«Більше десяти років поспіль 6 січня в Святвечір ми намагаємося зробити для наших стареньких друзів справжнє, майже домашнє свято! Готуємо кожному подарунки і влаштовуємо Різдвяний обід.»

«Запросіть на обід бабусю або дідуся! Це просто — досить перевести оплату за:
обід на одну людину — 100 грн.
обід на двох — 200 грн.
обід на столик — 400 грн.
обід на 10 осіб — 1000 грн.
 
або Ви можете перевести іншу зручну Вам суму на карту Приватбанку 4149 4978 0990 7241 (Приходько Тетяна Федорiвна) з позначкою «На Різдвяний обід». Давайте зробимо це чарівний час чарівним і для тих, хто самотній!
Якщо Ви захочете допомогти не тільки перекладом, але й прийти на саме свято, напишіть, будь ласка, на email: kiev.anziani@gmail.com», — йдеться в повідомленні.

«На даний момент для того, щоб ця мрія реалізувалася, нам потрібно 23 000 гривень на обід на кожного мешканця в цьому будинку (230 осіб). Тих, хто може ходити, буде запрошено до їдальні. Ті, хто не виходить, —  будуть почастовані у себе в кімнаті.», — пишуть організатори.

Довідка: МЗМ, або Молодь За Мир — це європейський рух молодих людей, яких об’єднує прагнення збудувати світ, в якому немає воєн і люди поважають одне одного. Рух виник всередині Спільноти Святого Егідія, відомої своєю роботою для бездомних, літніх людей, хворих, боротьбою зі СНІДом в Африці. В Україні організація також допомагає безхатькам, літнім людям, бідним сім’ям та іншим соціально незахищеним верствам. Офіс організації знаходиться за адресою м. Київ, вул. Хрещатик,15, кв. 51.

Читайте також: Різдвяна казка у Сквері Небесної сотнізагрузка...

Читайте також