Французька компанія закриває в Росії два заводи

Французька компанія закриває в Росії два заводи

Як розповіли виданню в компанії, реорганізація Томського молочного комбінату призведе до консолідації на підприємствах в Кемерово і Красноярську, а перенесення потужностей Чебоксарського міського молочного заводу посилить підприємства в Самарі, Саранську і Казані.

Основними причинами цього рішення Danone називає технологічний знос заводів, їх низьку рентабельність і падіння рівня продажів, що роблять практично неможливими подальші інвестиції для відповідності новим стандартам якості.

У компанії запевнили, що всім співробітникам буде виплачена компенсація, яка «значно перевищує» вимоги чинного трудового законодавства.

Торік Danone закрила ЗАТ «Данон-Волга» в Тольятті, що випускало 150 тонн продукції на добу, а також молочний завод «Новосибірський» потужністю 60 тонн продукції на добу і свій комбінат в Смоленську потужністю 130 тонн продукції на добу, нагадує видання.

На початку 2015 року компанія прогнозувала зниження зростання виручки на тлі дефляційного тиску в Європі.

До складу Danone в Росії входять 20 заводів, на яких виробляється продукція під брендами Danone, «Активіа», Actimel, «Растішка», «Даніссімо», «Простоквашино», «Bio Баланс», «Актуаль», «Смішарики», «Тема» та інші.

У компанії працює близько 14 000 співробітників. За її власними даними, група Danone є найбільшим виробником молочних продуктів в Росії.

Читайте також: «Талібан» відмовився співпрацювати з Росієюзагрузка...

Читайте також

Коментарі