Чубаров прокоментував створення «кримськотатарського» батальйону

Чубаров прокоментував створення «кримськотатарського» батальйону

У штаті ЗСУ продовжують вивчати ініціативу щодо створення окремого батальйону, який уже почали називати «кримськотатарським» або «кримським».

Одним з авторів ідеї є голова Меджлісу Рефат Чубаров. У своєму дописі на Facebook він пояснив, у чому полягає цей задум.

За словами Чубарова, йдеться про створення у складі ЗСУ або МВС України військового підрозділу, в якому могли б бути забезпечені елементарні умови, що враховують деякі фактори.

Наприклад, включення до складу військового підрозділу духовних осіб різних віросповідань, дотримання відомих вимог до армійської їжі (халяль/кошер), введення «сухого» закону…
— пояснив він.

Чубаров зауважив, що зараз ця ініціатива проходить етап вивчення у різних штатах. При цьому він виокремив деякі важливі моменти.

«Цей військовий підрозділ не буде ні мононаціональним, ні монорелігійним, але ці фактори будуть ретельно враховані в організації служби та дозвілля особового складу. Підрозділ буде сформовано у складі ЗСУ або МВС України з усіма витікаючими з цього обставинами. У тому числі і тих, що стосуються його матеріального та військового забезпечення», — підсумував він.

Читайте також: Кримськотатарський батальйон зробить все можливе для повернення Криму, – Іслямовзагрузка...

Читайте також

Коментарі