Зрада наближається: журналіст описав, як Рада приймала "нічний бюджет"

Сьогодні, 25 грудня, о 4-й годинні ранку Верховна Рада України прийняла "нічний Держбюджет" на 2016 рік.

Про те, як народні депутати здавали країну, голосуючи за "кота в мішку", написав у Фейсбук журналіст Юрій Бутусов.

"4.05 утра. Государственный бюджет Украины ставится на голосование. Сейчас будет голосование. Трансляцию парламента 42 миллионной страны онлайн смотрит 582 неравнодушных граждан. Немало как для утра. Бюджет принят - 263 голоса.

Штрихи.

Мустафа Найем нашел что 24 миллиона гривен направлены на песенный фестиваль. Мгновенно в зале принята поправка - деньги с фестиваля сняли, и передали в МИД.

Лещенко спросил: "Почему в прошлом году мы приняли бюджет в 5 утра, ведь вы обещали что это больше не повторится? И где доходы от "Укрнафты" в бюджете этого года и и где дивиденды в бюджете следующего года?

Яценюк: "Вельми... пан Лещенко. Ми виконали те що казали - бюджет цього року буде прийнято у пів-четвертої ранку. Бюджет голосується зараз згідно з резолюцією Ради за яку ви голосували у вересні. оскільки податковий кодекс ви проголосували сьогодні о 16 годині, то бюджет вам доводиться розглядати саме зараз. Директор "Укрнафти" Ролінгз забов*язаний сплатити 1,8 міль*ярда гривень до кінця цього року. Забов*язали сплатити дивіденди завдяки саме урядовому законопроекту. Якщо Ролінгз не сплатить дивіденди до 1 січня, то контракт буде розірвано та його оштрафують".

Ляшко: "Ми проголосуємо за цей ганебний бюджет!" (Це мабуть шо квінтесенція всієї ночі)

Тимошенко: "На финансирование Винницкой облгосадминистрации выделено больше средств чем на любую другую область".

Гройсман: "В Винницкой области больше всех сельских советов в Украине, деньги идут на зарплаты, а не на капитальные вложения. Этот бюджет - это бюджет децентрализации".

Яценюк: "Ми маємо зрозуміти, що ми зробили. Єдиний соціальний внесок - тягар для підприємців вперше зменшений майже в 2 рази - з 41 до 22%. Бюджет створює спражню децентралізацію - доходи місцевих бюджетів зростуть на 40%, це гроші на дітсадки, школи. Сьогодні ухвалено новий механізм прозорого відшкодування податку на додану вартість - він забезпечить прозорість. 19% зростання видатків на публічний сектор - учителів, лікарів. Ніхто не сподівався що Україна здобуде такий прогрес. Я прошу підтримати наше спільне майбутнє і проголосувати".

Гройсман: "Дякую! Ніхто не очікував, а ми це зробили. Бюджет тактичний. Ми зробимо все для стратегічного розвитку нашої держави. Ми зберегли в бюджеті багато речей які країна очікувала"."

Рекомендуємо прочитати

На столичній Оболоні через дерево без світла залишилось 180 будинків

У Києві через падіння дерева на лінії електропередач без світла залишилися понад 180 споживачів Оболоні....

Це може бути цікавим

Ученые выяснили, почему чили-перец заставляет людей худеть

Открытые два года назад "жиросжигающие" свойства перца чили оказались связаны с тем, как содержащиеся в нем вещества влияют на поведение бактерий в микрофлоре кишечника и источники воспалений в организме человека, говорится в статье, опубликованной в журнале mBio....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

5 причин, чому зменшувати «трудові» штрафи – погано

Роботодавців чекає амністія....