Україна може стати гібридною державою — Сироїд

Україна може стати гібридною державою — Сироїд

На сьогоднішній день  Україна перетворюється  в «гібридну» державу». Про це на свої сторінці в Facebook пише депутатка від фракції «Самопоміч», заступниця Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд. 

«У нас не тільки гібридна війна, у нас і мирний процес також «гібридний»: домовились про повне припинення вогню, виконуючи ці домовленості, спостерігаємо як росіяни займають українські селища, і з гонором про це мовчимо. І «мовчання ягнят» знову всеосяжне: мовчить Генштаб і Міноборони, зберігає таємницю СБУ, Головнокомандувачу теж, чомусь, нічого сказати. І спостерігачі ОБСЄ вчергове довели свою всевидющість і неупередженість. Та й нашим стурбованим міжнародним партнерам, вочевидь, нема підстав турбуватися», — зазначає депутатка.

За її словами, очевидно уже для всіх, що «нинішні підходи до «врегулювання конфлікту» є не просто неефективними, але шкідливими чи можливо навіть злочинними. І їх потрібно змінювати».

«У двох областях нарешті потрібно вводити режим воєнного або надзвичайного стану замість «гібридної» АТО і неспроможних військово-цивільних адміністрацій. Фактично окуповані території Донбасу повинні бути визнані окупованими законом. Генштаб має бути підпорядкований міністру оборони. А міністр оборони і очільник генштабу вже мають бути змінені. (Ну чесно, я знаю лише двох людей, які впевнені в компетентності очільника Генштабу – це сам очільник і той, хто його призначив)», — підкреслює вона.

На думка Сироїд, парламент повинен отримати справжній контроль за сферою безпеки і оборони, бо збройні сили служать не державі, а народу. І народ може дізнатися як вони служать лише через парламент.

«Тільки після цього можна казати про шанс зупинити тліюючу окупацію, звернути на себе увагу як на суб’єкта, а не об’єкта процесу і запобігти перетворенню України в «гібридну» державу», — резюмувала депутатка.загрузка...

Читайте також

Коментарі