Російський опозиційний журналіст Олександр Сотник прогнозує розпад Росії. На його думку, про це свідчить повторення історії з СРСР.

 — От кажуть: «Росія не розпадеться, це неможливо, Захід не допустить, у Росії адже — ракети! ..»Хлопці, все це ми вже проходили в історії з розпадом клишоногого СРСР. У нього теж були ракети і нафту,  зауважив він на своїй сторінці у Facebook.

Програму «Нафта в обмін на продовольство» пам’ятаєте? Буде те ж саме. Тільки, врахувавши досвід Росії, як спадкоємиці СРСР, цього разу буде запущена програма «Знищення ядерної зброї в обмін на продовольство». Захід ще і допоможе в утилізації. Причому, домовлятися будуть і з Уральською республікою, і з Сибірської, і з рештою — персонально, на певних жорстких умовах.

 — Захід більше не допустить наявності в світі кримінального державного утворення на 1/7 частини суші.
Один раз Росії повірили. Вона перетворилася чорт знає в що. Експеримент на довірі не вдався? Ну, і вистачить, — переконаний він.

 — Скільки років Німеччина була розчленованою після другої світової?  Напружте пам’ять, згадаєте. Історичні уроки вельми корисно згадувати, навіть вчасно не засвоєні, — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі