Америка вже воює з Росією по всіх фронтах — журналіст

Америка вже воює з Росією по всіх фронтах — журналіст

Ура-патріотичний світогляд ґрунтується на базисах XIX століття. Ну, в кращому разі, першої половини XX. Кримнаш — це ж абсолютно з Імперії. Османські війни і всяке таке.

З цієї ж серії і всі «радіоактивний попіл», «Іскандери», корабельні ракети «Калібр» і випробування модифікованого «Тополя», здатного пробити будь-яку ПРО.
Типове висловлювання носія імперського мислення «якщо Америка буде з нами воювати».

Хлопці. А хочете, відкрию таємницю?

Проблема в тому, що ви живете в XIX столітті.

А Америка — в XXI.

Так от. Америка ВЖЕ з вами воює.

Просто зі свого дев’ятнадцятого ви елементарно не можете зрозуміти цього. Ви звідти не бачите, що з вами вже воюють, що вже почався наступ по всіх фронтах і навіть більше — що ви вже програли.

Ви начищали «Іскандери», а отримали барель за тридцять п’ять

Ви будували «Іскандери» і «Армати», чекали Бородіна, шикування полків посеред поля і кавалерійської атаки бравих гусарів летючих, насипали Багратіонові флеші. І ось, нарешті, підготувавшись, під бій барабанів, вийшли на ворога з мушкетом у руці, але тут виявилося, що поки ви начищали «Іскандери», у вас вже роздроблена банківська система, завдано удару по рублю, обвалено нафту, арештовано власність у Франції, оголошено черговий раунд санкцій і диверсійна група противника глибоким рейдом пройшлася по всіх федераціях легких та важких атлетик зі своєю новітньою зброєю — допінговими скандалами.

І ніяких вишикуваних у прямокутники полків супротивника на полі бою немає.
Тому що поле, ще раз повторюся — у XIX столітті. А супротивник — у XXI.

Ви чекали танкових боїв дивізія на дивізію, а отримали ізоляцію і третій світ.
Ви начищали «Іскандери», а отримали барель по тридцять п’ять.

Ви репетували про радіоактивний світ, а отримали скасування «Турецького потоку», обвал економіки і «Шовковий шлях» в обхід Росії.

Тому що танками в двадцять першому столітті вже не воюють. У двадцять першому столітті воюють курсом валют, економікою, інформацією і технологіями. А ви цього так і не зрозуміли.

І громити вас будуть по всіх фронтах. Вже громлять. У спорті. У Федерації шахів. В арбітражних судах Гааги. На ф’ючерсних біржах. В авіаційній промисловості. Торговельних шляхах. Нафтопроводах. У технологіях відновлюваної енергетики — і це, до речі, буде найпотужніший удар. Ударів будуть завдавати автомобілями на водневому паливі. Теслою. Ілоном Маском. Посадкою «Falkon-9″. І навіть ринками помідорів, сирів і бавовняних виробів.

І результат цього розгрому буде точно таким, як і результат розгрому звичайного. Відкидання в часі, злидні й розруха, нафта в обмін на продовольство і гуманітарні ніжки буша.

А ви все героїчно стоїте на бруствері редуту, вимахуєте «Іскандерами», кричите «радіоактивний попіл», і ніяк не можете зрозуміти — а чому ж ніхто не прийшов?

На полі танки гуркотіли…

Автор: Аркадій Бабченко, в рамках проекту «Журналістика без посередників»

Переклад: Новое времязагрузка...

Читайте також