У США розповіли, чому Путін не виводить з Донбасу «своїх»

У США розповіли, чому Путін не виводить з Донбасу «своїх»

Колишній посол США в Росії Майкл Макфол заявив, що не розуміє «російської гордості», через яку президент РФ Володимир Путін не бажає йти з Донбасу. Про це Макфол розповів в інтерв’ю «Радіо Свобода«.

За його словами, США не зніматимуть санкції з Росії.

«Ми не будемо знімати санкції. Америка, я сподіваюся, що і Європа теж зніме санкції тільки після того, як Путін піде з України», — говорить Макфол.

«Я не можу сказати, що я впевнений, але така американська політика. Вони повинні просто реалізувати цю політику, яку я вважаю правильною. Ідея, що ми будемо працювати разом в Сирії і все скінчиться скасуванням санкцій (російські аналітики люблять такі зв’язки), не працює «, — стверджує він.

«Просто йди, забезпеч Мінське угоду — і ми знімаємо санкції», — закликає Путіна екс-посол США в Росії.

«Чесно кажу, я багато чого розумію про Путіна, але тут я його поведінки не розумію. Дуже просто: він вже отримав те, що отримав. «Новоросія» не працює, там бандити, там незрозуміло хто при владі. Навіщо йому це потрібно? Іди , Україна забезпечить контроль за кордоном — і з тебе знімуть санкції «, — підкреслює Макфол.

Він прокоментував слова журналіста про те, що своїми зовнішньополітичними заходами Путін допомагає, як йому здається, середньостатистичному росіянину відчути гордість за країну.

«Це дуже дивно, таке почуття гордості. Я не розумію, чим тут можна пишатися», — дивується американський дипломат.загрузка...

Читайте також

Коментарі