Столична поліція оштрафувала Діда Мороза

Столична поліція оштрафувала Діда Мороза

У Києві на вулиці Антоновича, поблизу ст. м. «Либідська», близько 7 ранку водій Citroën C4 заїхав на смугу для руху громадського транспорту, позначену дорожнім знаком та відповідною розміткою, чим порушив ПДР. Про це повідомили в прес-службі патрульної поліції України.

«Винесли постанову зі штрафом за порушення п.п.17.1 ПДР України «На дорозі з смугою для маршрутних транспортних засобів, позначеній дорожнім знаком 5.8 або 5.11 забороняються рух і зупинка інших транспортних засобів на цій смузі», ч.3 ст.122 КуаАП» , – розповіла нам поліцейська Валерія Волощук.

Відзначимо, що за подібне порушення правил дорожнього руху передбачено штраф у розмірі 510 гривень. Патрульні зупинили авто. На їхнє здивування, звідти вийшов… Дід Мороз. «Поліцейські попросили надати документи. Він охоче погодився, і пояснив, що разом з пасажиром-оператором хочуть дозняти тест-драйв нового автомобіля на тлі новорічної ялинки, яка красується біля торгового центру. Ось і вдалися до порушення, щоб зробити святкові кадри. Однак поблажки не отримали, порушив – відповідай», – зазначили в поліції.

Читайте також: У Києві на хабарі спіймали працівника Нацполіціїзагрузка...

Читайте також