Російські «експерти» продовжують мріяти про розпад України

Російські «експерти» продовжують мріяти про розпад України

На думку директора російського агентства стратегічних комунікацій Олега Бондаренка, в 2016 році році Україну чекають регіоналізація, дострокові вибори у Верховну Раду і зміна українського уряду.

Таку думку він висловив під час засідання «круглого столу» в конференц-залі Державного інформаційного агентства Росії ТАСС, на якому були підведені підсумки Мінських переговорів, повідомляє прес-служба донецьких терористів з формування «ДНР».

За їх інформацією  у заході «взяли участь повноважні представники «ДНР» і «ЛНР» на переговорах Контактної групи в Мінську Денис Пушилін  і Владислав Дейнего, директор Центру політичної кон’юнктури Олексій Чеснаков, політологи Олександр Проценко та Альона Алексєєва.

 — Мінськ зіграв свою роль — він фактично формалізував «народні республіки». Він виступив не тільки в якості кордону, який зупинив масштабне кровопролиття, але і в якості офіційного документа, який визнав сам факт існування «народних республік» міжнародним співтовариством, з одного боку, і з іншого — ключем до федералізації України. Сценарій розвитку Республік ми бачимо як щось середнє між Придністров’ям і Абхазією. Залишається ймовірність того, що Київ може зірвати Мінські переговори. Росія разом з Європою повинна бути готова відреагувати на цей сигнал, — помріяв куратор терористів.загрузка...

Читайте також