РФ заборонила українську свинину через нібито «африканську чуму»

РФ заборонила українську свинину через нібито «африканську чуму»

Россільгоспнагляд з 1 січня вводить обмеження на ввезення на територію Російської Федерації продукції свинарства з України через «епізоотією африканської чуми».

Про це повідомила прес-служба регулятора в четвер, 24 грудня, пише zn.ua.

«Причиною тому спричинило погіршення епізоотичної ситуації в Україні щодо африканської чуми свиней, яка свідчить про поширення вірусу в дикій фауні, недостатні обсяги проведених в дикій фауні моніторингових досліджень, а також неподання вичерпної інформації щодо ситуації з АЧС на території різних регіонів України«, — йдеться в повідомленні.

Обмеження діють у відношенні не тільки живих свиней і свинних м’ясопродуктів, але також стосуються шкіряної, кишківної сировини, щетини, готової продукції, що містить у своєму складі свинину, мисливських трофеїв, кормів і кормових добавок для свиней, обладнання для утримання, забою і розбирання свиней.

Як зазначається у повідомленні, в четвер заступник керівника Россільгозпнагляду Євген Непоклонов в ході телефонних переговорів повідомив заступника голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Олександра Вержиховського про введення заборони, «докладно пояснивши причини таких дій».

Читайте також: На Рівненщині Московський патріархат бореться за церквизагрузка...

Читайте також

Коментарі