"Молоді депутати" проштовхують закон про неперсональне голосування

Про його проходження повідомляє Прес-служба Апарату Верховної Ради України.

У публікації на сайті «Українська правда» від 23 грудня 2015 року (блог журналіста Сергія Андрушка) було підняте питання щодо відповідальності народних депутатів за неперсональне голосування у сесійній залі парламенту.

Зокрема, мова йдеться про законопроект №1895 авторства народних депутатів С.Лещенка, С.Соболєва, Мустафи-Масі Найєма, І.Луценка, А.Матвієнка та С.Заліщук  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо накладення стягнення на народного депутата за порушення вимог щодо особистого голосування)», який не ухвалений до сьогоднішнього дня.

У статті йшлося про затягування процесу ухвалення цього законопроекту та наведений коментар народного депутата, що документ знаходиться на розгляді Голови Верховної Ради України. Дане твердження не відповідає дійсності.

Проходження законодавчих актів повністю регламентовано «Положенням про порядок роботи з документами» (http://zakon5.rada.gov.ua/rada/show/448/06-%D1%80%D0%B3/paran82#n82).

Звертаючись до офіційних джерел, а саме до офіційного сайту Верховної Ради України, можна побачити, що законопроект був ухвалений у першому читанні 17 червня 2015 року(http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=53763), про що свідчить Постанова Верховної Ради України № 533-VIII, яка підписана Головою Верховної Ради України Володимиром Гройсманом (http://zakon5.rada.gov.ua/rada/show/533-19) у той же день.

Гройсман направив цей документ на доопрацювання у відповідний комітет. Терміни ж підготовки законопроектів до другого читання Законом «Про Регламент Верховної Ради України» не визначено. На даний момент законопроект №1895 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо накладення стягнення на народного депутата за порушення вимог щодо особистого голосування)» знаходиться на розгляді у Комітеті з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України.

Довідково: текст Постанови

ПОСТАНОВА Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо накладення стягнення на народного депутата України за порушення вимог щодо особистого голосування

Верховна Рада України постановляє:

  1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо накладення стягнення на народного депутата України за порушення вимог щодо особистого голосування (реєстр. № 1895), поданий народним депутатом України Лещенком С.А. та іншими народними депутатами України.
  2. Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.
Голова Верховної Ради України В.ГРОЙСМАН
м. Київ 17 червня 2015 року № 533-VIII

http://zakon5.rada.gov.ua/rada/show/533-19

Рекомендуємо прочитати

Пока Путин остается президентом, Россия будет более серьезной угрозой, чем ИГИЛ

В последнее время внимание мировой общественности сосредоточено в основном на борьбе с ИГИЛ (террористическая организация, запрещенная на территории РФ — прим....

Це може бути цікавим

Заключенный сбежал из тюрьмы, чтобы помитинговать в Киеве

Заключенный сбежал из Бердичевской колонии....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві cпланували будівництво п'ятої лінії метро

У Києві планують побудувати п'яту лінію метро, яка пройде по серединній зоні Києва від площі Шевченка до Дарницького залізничного вокзалу....