Бойовики покинули захоплене Комінтернове, — Аваков

Бойовики покинули захоплене Комінтернове, — Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що бойовики покинули раніше захоплений населений пункт Комінтернове, який знаходиться під Маріуполем Донецької області в так званій «сірій зоні».

Про це Аваков повідомив в Twitter.

«Доповіла розвідка Нацполіціі: вранці бойовики покинули Комінтернове», — зазначив він.

У той же час трохи раніше прес-центр штабу АТО пояснив дії бойовиків у вказаному селищі.

«За оперативною інформацією штабу АТО, бойовики російсько-терористичних бандформувань, які днями в так званій «сірій зоні» самовільно зайняли н.п. Комінтернове, намагаються в екстреному порядку вивести із захопленого селища важке озброєння, що згідно Мінських домовленостей не повинно знаходитися поблизу лінії розмежування. Рух техніки здійснюється в напрямку населених пунктів Заїченко і Таврія «, — наголошується в повідомленні прес-служби Штабу АТО в Facebook.

«Таким чином, загарбники, яких курирує влади Російської Федерації, вводять в оману представників СММ ОБСЄ, які намагаються зафіксувати порушення з боку бойовиків всіх угод про мирне врегулювання конфлікту. Ймовірно, що після завершення роботи міжнародної місії в Коментернове заборонену зброю повернуть на позиції в цьому населеному пункті і бойовики можуть вдатися до чергових збройних провокацій проти сил АТО «, — пояснює штаб АТО.загрузка...

Читайте також