Корпорація «Укрбуд» відмовиться від будівництва 13-секційного житлового будинку на Микільській Слобідці – замість нього зведуть три висотки. Про це йдеться у новій концепції розвитку мікрорайону, яку презентували 22 грудня, передає Українська правда. Київ

Відзначається, що у новій концепції враховані побажання місцевих жителів.

Вона включає в себе зменшення кількості будинків у комплексі, збільшення кількості парко місць, збільшення удвічі зони здоров’я, будівництво дитячого дошкільного закладу та будівництво сучасної набережної зі скверами і пляжами.

«Згідно з новим перед проектом, замість 13 секцій житлового будинку, який планувався раніше, будуть побудовані тільки 3 будинки. Кількість квартир в комплексі зменшено майже в два рази, а загальна кількість паркомісць збільшена з 900 до 1400″, — йдеться в повідомленні.

Також у корпорації наголосили, що вже готовий проект нової дороги, яка розвантажить розв’язку біля метро Лівобережна. Дорога пройде від Виставкового центру під Броварським проспектом, через вже наявний тунель, і з’єднається з Русанівською набережною.

«Відстань від будинків до розташованого поруч греко-католицького собору збільшено вдвічі», — йдеться в повідомленні.

Також «Укрбуд» планує розчистити берег і русла Русанівської протоки, висадити на набережній близько 700 дерев, облаштувати пляжі, встановити 4 ігрових дитячих майданчики загальною площею 1500 м2, та облаштувати зелену зону площею більше 5000 м2 зі спортмайданчиками та велодоріжками.

Поруч з Зоною здоров’я пропонується побудувати дитячий дошкільний заклад – Центр розвитку дитини, навколо якого розбити парк.

В «Укрбуді» відзначили, що наразі майбутні власники квартир створили кооператив «Об’єднання інвесторів Микільської слобідки», який отримав повноваження контролю за будівельними та фінансовими процесами.

«»Об’єднання інвесторів» продовжує приймати пропозиції з благоустрою набережної, які на етапі підготовки проекту пройдуть відкрите обговорення», — підсумували в корпорації.

За даними видання, скандальне будівництво комплексу «Сонячна Рів’єра» на Микільській Слобідці, яке веде Державна будівельна корпорація «Укрбуд» і екс-депутат від «УДАРУ» Максим Микитась, триває уже більше року. Через протести з боку громади «Укрбуд» заявив, що призупиняє будівельні роботи до відкритої презентації проекту та його обговорення з місцевим жителям. Лише після цього корпорація обіцяла ухвалили рішення про подальшу долю об’єкта.

Читайте також: «Хочемо парк, а не паркан». Кияни перекрили дорогу, протестуючи проти забудовизагрузка...

Читайте також

Коментарі