Відсьогодні КМДА співпрацюватиме з Нацполіцією

Мер Києва Віталій Кличко і Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе підписали Меморандум про співпрацю між Національною поліцією та КМДА.

“Ми розуміємо, що у Києві необхідно навести лад, щоби у місті не було незаконної торгівлі, хаотичних ринків, без контролю продукції,  важливо навести лад з МАФАми, з пересувною торгівлею, паркування авто в заборонених місцях. Тільки об'єднавши зусилля ми можемо зробити Київ безпечним і комфортним як для мешканців, так і для туристів", - підкреслив Віталій Кличко.

Мер відзначив, що столична влада і Національна поліція об’єднують зусилля для зміцнення безпеки і наведення порядку в Києві, а також для ефективної протидії злочинності.

У рамках меморандуму столична влада взяла на себе зобов’язання – створити міську систему відеонагляду. Як відзначила голова Національної поліції, відеофіксація номерів - дуже важливий крок у системі безпеки міста.

"Сьогодні ми починаємо з мерією великий проект - "безпечний Київ". Київ - це не тільки столиця, а місто, яке повинне завдавати тон безпечного міста всій країні. І тільки спільними зусиллями це можливо зробити. Наше місто має стати ще більш гарним і безпечним, щоби залучати туристів з усього світу", - зазначила Хатія Деканоідзе.

"Наші погляди на розвиток безпеку міста збігаються, і я радо відгукнувся на цю ініціативу Національної поліції, аби  зробити все, щоби поліція працювала ефективно і створювала почуття безпеки у кожного, хто перебуває к Києві", - наголосив Віталій Кличко.

Згідно з Меморандумом, відтепер поліцейські одразу реагуватимуть і усуватимуть порушення правил паркування на дорожніх смугах в центральній частині міста.

 Поліція також забезпечуватиме громадський порядок та безпеку під час міських заходів з благоустрою, регулювання паркування автівок, наведення ладу з несанкціонованою сезонною або стихійною торгівлею, МАФами.

 Крім того, столична влада створюватиме соціальні будинки, які надаватимуть соціальні послуги особам, які потребують допомоги, у тому числі невідкладної медичної допомоги, а також для забезпечення харчування, обігріву і необхідної допомоги безпритульним.

Рекомендуємо прочитати

У Києві автохам припаркувався прямо на дитячому майданчику

У Святошинському районі Києва зухвалий автохам вирішив припаркуватися прямо на дитячому майданчику....

Це може бути цікавим

Бойовики, напиваючись, починають стріляти по своїх

Головне управління розвідки Міністерства оборони України....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У львівському кафе відбулася справжня кримінальна драма

Напередодні в одному із кафе у центрі Львова раніше судимий погрожував відвідувачам пістолетом, а потім хотів покінчити життя самогубством....