Відсьогодні КМДА співпрацюватиме з Нацполіцією

Відсьогодні КМДА співпрацюватиме з Нацполіцією

Мер Києва Віталій Кличко і Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе підписали Меморандум про співпрацю між Національною поліцією та КМДА.

“Ми розуміємо, що у Києві необхідно навести лад, щоби у місті не було незаконної торгівлі, хаотичних ринків, без контролю продукції,  важливо навести лад з МАФАми, з пересувною торгівлею, паркування авто в заборонених місцях. Тільки об’єднавши зусилля ми можемо зробити Київ безпечним і комфортним як для мешканців, так і для туристів», — підкреслив Віталій Кличко.

Мер відзначив, що столична влада і Національна поліція об’єднують зусилля для зміцнення безпеки і наведення порядку в Києві, а також для ефективної протидії злочинності.

У рамках меморандуму столична влада взяла на себе зобов’язання – створити міську систему відеонагляду. Як відзначила голова Національної поліції, відеофіксація номерів — дуже важливий крок у системі безпеки міста.

«Сьогодні ми починаємо з мерією великий проект — «безпечний Київ». Київ — це не тільки столиця, а місто, яке повинне завдавати тон безпечного міста всій країні. І тільки спільними зусиллями це можливо зробити. Наше місто має стати ще більш гарним і безпечним, щоби залучати туристів з усього світу», — зазначила Хатія Деканоідзе.

«Наші погляди на розвиток безпеку міста збігаються, і я радо відгукнувся на цю ініціативу Національної поліції, аби  зробити все, щоби поліція працювала ефективно і створювала почуття безпеки у кожного, хто перебуває к Києві», — наголосив Віталій Кличко.

Згідно з Меморандумом, відтепер поліцейські одразу реагуватимуть і усуватимуть порушення правил паркування на дорожніх смугах в центральній частині міста.

 Поліція також забезпечуватиме громадський порядок та безпеку під час міських заходів з благоустрою, регулювання паркування автівок, наведення ладу з несанкціонованою сезонною або стихійною торгівлею, МАФами.

 Крім того, столична влада створюватиме соціальні будинки, які надаватимуть соціальні послуги особам, які потребують допомоги, у тому числі невідкладної медичної допомоги, а також для забезпечення харчування, обігріву і необхідної допомоги безпритульним.загрузка...

Читайте також

Коментарі