У Криму вбили кримінального авторитета та друга Ахмєтова

У Криму вбили кримінального авторитета та друга Ахмєтова

У ніч  на 22 грудня в місті Гурзуф в окупованому Криму був застрелений бізнесмен Михайло Ляшко, відомий у певних колах як кримінальний авторитет «Мишаня Косой», який до того ж співпрацював із «владою» ДНР.

Про це повідомляє видання Преступности.НЕТ з посиланням на своє джерело.

Відомо, що Ляшка вбили в його власному будинку.

«Сьогодні вночі його охорона, почувши три глухі постріли увійшла в будинок і виявила тіло свого шефа з трьома кульовими пораненнями», — розповіло джерело.

im-misha

Відзначається, що Михайло Ляшко мав тісні зв’язки з українським бізнесменом Рінатом Ахмєтовим, також він був близький і до регіонала Бориса Колеснікова (син Ляшко В’ячеслав є власником патентів на цукерки «Конті»). Ляшко на Донбасі відомий не тільки як «горілчаний король», але і як кримінальний авторитет з 90-х «Мишаня Косой» або «Міхал Міхалич».

За інформацією ЗМІ, Михайло Ляшко після агресії Росії на Донбасі дуже тісно співпрацював з самопроголошеними ватажками так званої «ДНР», він був причетний до реалізації схем вивозу металобрухту.

Михайло Михайлович Ляшко («Мишаня Косой») був співвласником «Білого Лебедя», а також скандальної тютюнової фабрики «Хамадей», через яку нібито організовувалася контрабанда цигарок в Європу.

Йому приписували контроль над гральними закладами Донецька і керівництво «силовим крилом» Ахмєтова за часів правління Януковича. Одночасно завдяки алкогольній компанії «Олімп» його називали «горілчаним королем Донбасу». Був одним з акціонерів торговельно-розважальних центрів «Донецьк-Сіті», «Маяк».загрузка...

Читайте також