У Київській області розпочали будівництво нового сервісного центру для боротьби з побутовою корупцією

У Київській області розпочали будівництво нового сервісного центру адміністративних послуг «ГОТОВО!» для боротьби з системною корупцією та бюрократією у дозвільній сфері. Новий пілотний проект Київської області для народних депутатів, членів Уряду, Адміністрації Президента, регіональних органів влади, центральних державних служб, дипломатичних представництв, бізнес-середовища та преси презентував перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

За аналогом «будинків юстиції» у Грузії сервісний центр у Київській області зручно та швидко надаватиме широкий спектр державних послуг. Перша будівля «ГОТОВО!» знаходитиметься у м. Києві, у самому центрі міста на Печерську. У найближчому майбутньому планується відкриття подібних центрів та фронт-офісів по всій території Київської області.

Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе:

«Ми не просто зводимо нову будівлю, ми створюємо нову концепцію, головна мета якої - побороти побутову корупцію і бюрократію. Адже це одна з головних проблем, від якої щодня потерпають люди. Жителі Київської області та всіх регіонів України заслуговують отримувати якісні та швидкі сервіси без черг, а не відчувати себе у принизливій ролі прохача, наповнюючи кишені бюрократів. Перемогти побутову корупцію зміною «поганого» службовця на «хорошого» не вийде - треба повністю змінити філософію комунікації людей з владою, використовувати абсолютно новий алгоритм рішень, спираючись на оновлену законодавчу базу. Наш новий центр – це новий простір, новий сервіс, нові кадри та нові технології, що працюють на людей».

Новий сервісний центр «ГОТОВО!» розташується на площі у 660 кв.м, внутрішній простір будівлі буде виконаний у стилі «лофт». Для зручності відвідувачів вся площа центру буде візуально розмежована на зони, для швидкості надання сервісів відвідувачі будуть розмежовані на потоки. Крім системи навігації, у центрі буде працювати банк, термінал самообслуговування, дитяча зона, кафе та call-центр.

Засновник Фонду Інновацій та Розвитку Грузії Георгій Вашадзе:

«Тільки із залученням останніх інноваційних підходів ми зможемо створити ефективну систему надання державних сервісів в Україні. У Грузії держава є постачальником послуг, в Україні ми пропонуємо зробити державу відкритою платформою з великою кількістю учасників. Треба відкрити ринок приватним компаніям і нотаріусам, повинна з'явитися конкуренція. Без інновацій система розвиватися не буде, а держава не повинна бути монополістом у наданні послуг».

Міністр юстиції України Павло Петренко:

«Дуже важливо, аби проєвропейська система надання державних сервісів нового формату розвивалась у всіх регіонах України. Після передачі реєстраційних повноважень від Міністерства юстиції до органів місцевого самоврядування, нові центри надання адмінпослуг вже повноцінно працюють у Вінниці, Харкові, Одесі. Наступним таким центром стане «ГОТОВО!» у Київській області».

Голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра:

«Київщина впевнено йде шляхом європейських реформ. Презентований сервісний центр є взірцем сучасних стандартів надання адмінпослуг та інноваційних підходів до обслуговування населення.  Утім, не тільки цією єдиною реформою живе сьогодні Київщина. Послідовні новітні проекти втілюються у різних галузях. Посилено займаємося соціально-економічним розвитком. За підсумками 9-ти місяців цього року область стала третьою у рейтингу соціально-економічної успішності регіонів. Київщина показала кращі показники по залученню інвестицій, житловому будівництву, фінансовій самодостатності та ефективності ринку праці».

Заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків:

«Новий сервісний центр адміністративних послуг «ГОТОВО!» - яскравий приклад того, як держава повинна працювати на забезпечення громадян. Головне завдання державних службовців – надати всі можливості для розвитку їх потенціалу».

Рекомендуємо прочитати

Вибух в столичному дитячому садочку: стали відомі подробиці

Учора, 26 квітня, в дитячому садку вибухнув саморобний піротехнічний пристрій, у поліції повідомили про саморобний вибуховий пристрій....

Це може бути цікавим

Украинский Vogue провел вторую Fashion & Business конференцию

В этому году конференция значительно расширила свою географию, в программе – девять спикеров из шести стран....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Сучасне кріпацтво. На Полтавщині агрофірма цинічно порушує права вагітних працівниць

Жінкам пропонують або робити аборт, або звільнятись за власним бажанням....