Херсонські депутати звинуватили націоналістів у грабунках населення

Херсонські депутати звинуватили націоналістів у грабунках населення

Сьогодні, 23 грудня, під час засідання сесії обласної ради керівник Управління освіти і науки облдержадміністрації депутат облради Євген Криницький підняв питання про ситуацію, яка склалася в Каланчацькому районі.

За його словами «там особи у камуфляжній формі, прикриваючись патріотичними нашивками, здійснили кілька пограбувань і побиття людей».

 — Я, як житель Каланчацького району не можу стояти осторонь від того, що відбувається, — сказав Євген Криницький. — Це не допустимо в прикордонному районі.

Як зазначив голова облради Андрій Путілов, потрібно припинити подібні дії.

 — Прошу всіх поставитися серйозно, — зазначив Андрій Путілов. — Треба звернутися до народних депутатів з Херсонщини, щоб вони під час засідання Верховної Ради України повідомили про цю ситуацію, щоб вся Україна знала про це.

Андрій Путілов запросив присутнього в сесійній залі заступника начальника управління Головного управління Національної поліції Олександра Анохіна прокоментувати ситуацію.

За словами Олександра Анохіна, зараз проводяться оперативно-слідчі дії. Один з трьох нападників вже ідентифікований. Поліція разом з батальйоном спецназу «Херсон» проводитиме з неділі спільне патрулювання. Також він повідомив, що в понеділок в смт Каланчак збереться народне віче.загрузка...

Читайте також