Бойовики захопили Комінтернове всерйоз і надовго, — командир «Азова»

Бойовики захопили Комінтернове всерйоз і надовго, — командир «Азова»

Терористи «ДНР» будують укріпрайон біля захопленого 22 грудня села Комінтернове під Маріуполем Донецької області. 

Про це заявив в ефірі телеканалу «24» позафракційний депутат Верховної Ради, командир полку «Азов» Національної гвардії Андрій Білецький.

Так, за його словами, в Комінтернове 22 грудня було введено близько 12-15 одиниць бронетехніки бойовиків, а також підтягнуті артилерійські резерви.

«Вони почали будувати перед Комінтерновим в українську сторону перший укріпрайон, бетонувати споруди, підтягнули будівельну техніку, почали активно мінувати дороги і підступи. Так що я думаю, що вони зайняли село всерйоз і надовго», — заявив командир підрозділу.

На його думку, українська сторона допустила помилку, дозволивши бойовикам зайняти село.

«Тактично Комінтернове і те, що його залишили без сил, а воно майже весь час контролювалося «Азовом» до виведення добровольчих підрозділів, — це дуже велика помилка з української сторони. Тому що воно тепер буде нависати як на українські позиції в Широкиному, так і на українські позиції в Павлополі, який був кілька діб тому очищений і повернутий Україні», — сказав Білецький.

Він наголосив, що захоплення «ДНРівцями» такої позиції виграшне для наступу.

«Мені дивно, що несерйозним може бути захоплення будь-якого українського населеного пункту під час так званого мирного процесу. Це вже само по собі серйозно. Те, що ми здаємо це без бою — це трохи інша ситуація. Що стосується наступу, про який люблять поспекулювати, — не варто робити прогнози на сьогоднішні події, буде наступ чи не буде. Ми можемо тільки стовідсотково бути впевненими, що тепер свої позиції для початку наступу сепаратисти значно покращили», — зазначив командир «Азова».загрузка...

Читайте також

Коментарі