Бойовики встановили міни і розтяжки на в'їзді в Комінтерново

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі фіксує встановлені міни і розтяжки перед в'їздом в зайнятому контрольованими Росією бойовиками селищі Комінтерново в Донецькій області.

Про це йдеться у звіті місії за 22 грудня, Новини Донбасу.

«Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ спробували потрапити в Комінтерново (23 км на північний схід Маріуполя), щоб перевірити повідомлення про наявність озброєних членів« ДНР »в селищі, але не змогла цього зробити через занепокоєння про безпекову політику в ситуації», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, спостерігачі місії зафіксували, що південно-західний і північно-східний в'їзди в селище були заблоковані мінами, розтяжками, снарядами та іншими вибуховими пристроями.

На блокпосту на південно-західному в'їзді в селище представник Збройних сил України повідомив інструкторам ОБСЄ, що рано вранці було помічено п`ять танків, чотири 120-мм гаубиця і 100-150 членів «ДНР» в селищі. До цього, цивільний житель селища по телефону повідомив спостерігачам ОБСЄ про присутність у Комінтерново озброєних людей без розпізнавальних знаків.

Згідно з попередньою інформацією, бойовики планують допустити спостерігачів Спеціальної моніторингової місії в Комінтерново.

Читайте також: Лисенко: Ситуацію із Комінтерновим — звичайна провокація

Рекомендуємо прочитати

Астрономы увидели волны, идущие по "паутине Вселенной"

Астрономы впервые обнаружили своеобразные волны, идущие по нитям "паутины Вселенной" — гигантской сети из нитей темной и видимой материи, объединяющей все скопления галактик и облака межгалактического газа, говорится в статье, опубликованной в журнале Science....

Це може бути цікавим

Аутизм связали с десятью заболеваниями

Американская правозащитная организация Autism Speak выпустила первый ежегодный доклад о связи аутизма и различных заболеваний....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Киевлян предупреждают о высокой пожароопасности

С 28 по 30 апреля в столице ожидается пожарная опасность 4 класса....