Журналісти розповіли, хто сьогодні в КМДА допомагає Януковичу

Журналісти розповіли, хто сьогодні в КМДА допомагає Януковичу

Ми знайшли, хто сьогодні в КМДА допомагає Януковичу, — повідомив керівник проекту «Наші гроші» Дмитро Гнап.

За його словами «проект Рішення про передачу земельної ділянки під будинком Януковича на Оболонській набережній, підготував Олексій Поліщук».

 — Це директор департаменту земельних ресурсів КМДА. Ось він на фото. Згідно, його офіційної біографії, людина все життя на держслужбі, все життя в органах землекористування.  У нього типова романтична історія українського чиновника: отримав зарплатні за минулий рік — 115 тис. грн. А у дружини — дохід майже три мільйони. І де знаходять таких дружин? А ось їхня машина — Audi A7 (2011 р.в.), — розповів він.

Він переконаний, що людина, «яка сидить на роздачі землі, сама без нерухомості не залишиться».

 — Подивіться на фрагмент його декларації: 4 земельні ділянки та два будинки — один 465 квадратів, другий — майже триста.  Раніше він був у партії Тігіпка, за даними інсайдерів призначений за підтримки «крила Льовочкіна» в оточенні Кличка. Раніше Поліщук захистив дисертацію на тему: «Правові засади набуття земельних ділянок комунальної власності у користування в Україні». Ну хіба це не прекрасно? Людина знається на тому, як виводити в користування ділянки комунальної власності, — відзначив він.

 — Сподіваюсь, земельна комісія Київради на чолі з «порошенківцем» Міщенком не підтримає це рішення на користь Януковича. Принаймні, ми у них над головою точно стоятимемо в цьому питанні. Хай і не думають навіть, — додав журналіст.загрузка...

Читайте також