Гурт BRUTTO представив у Києві новий альбом «Родны край»

Гурт BRUTTO представив у Києві новий альбом «Родны край»

У суботу, 19 грудня, грандіозним концертом у київському Палаці спорту гурт BRUTTO завершив першу частину світового туру на підтримку нового альбому «Родны край».

Через рік після свого cтворення гурт BRUTTO зібрав аншлаг на одному з найбільших концертних майданчиків України.

За дві години концерту BRUTTO вперше виконав увесь альбом «Родны край» цілком, а також попередній альбом Underdog і композиції з репертуару Ляпісів у новому аранжуванні. Спеціальним сюрпризом київського концерту стала участь легенд проекту Lyapis Crew трубачів Василя Цибулі та Владислава Краба в піснях «Броненосец (Ты ни при чём?!)», «Не быць скотам», «Манифест», «Грай».

Журналісти видань Zефир, LiRoom.com.ua та білоруського сайту 1863x.com поділилися своїми враженнями від концерту.

Журнал Zефир:

«Як вже не раз обговорювали журналісти, ідея і стиль BRUTTO виникли в Сергія Міхалка вже давно. Тому «Броненосец», «Капитал», «Матрешка», «Железный», «Не быць скотом», «Грай», «Танцуй», «Рабкор», «Танк» так органічно звучать у виконанні BRUTTO. В них є той самий здоровий і бунтівний дух, зростити який в новому поколінні давно поставив собі за мету Сергій Міхалок.

І якщо перший альбом Underdog був присвячений культу здорового тіла, здоровому суперництву і дружній єдності в спорті: гирі, штанги, м’ячі, регбі та ін., і судячи з великої кількості накачаних хлопців, ця ідея спрацювала і змусила взятися за спортивний інвентар, то другий альбом «Родны край», який вперше прозвучав у Києві цілком, повинен загартувати здоровий дух.

… Концерт вийшов дуже цілісний і неймовірно енергійний (хоч одяг віджимай). Пісня за піснею, без перерви, без зайвих розмов, тільки музика, тільки рух – тільки міцний і загартований організм здатний витримати заданий ритм».

LiRoom.com.ua:

«Напір. Гурт почав і понад півтори години мчав, як паровоз, в який закинули занадто багато палива. Без жодної паузи, без перерв і блекаутів. Міхалок і команда видали концерт на одному диханні. При цьому кожна пісня супроводжувалася неабияким фізичним навантаженням учасників. Такому напору і завзяттю більшість команд можуть лише позаздрити.

Артистизм. Незважаючи на образ брутальних мужиків з качалки, всі солісти гурту – чудові артисти. Кожен рух, кожен вихід до мікрофона, синхронне підняття рук, кричалки між піснями відпрацьовані до дрібниць. Спостерігати за тим, як троє з п’яти солістів вискакують до мікрофонів і відбігають назад на акцентах у приспівах – справжнє задоволення. І хай не надурить вас накачана біцуха, BRUTTO не такі прості, як хочуть здаватися».

1863x.com:

«Концерт був присвячений презентації другого альбому гурту – «Родны край». Зрозуміло, що з Білорусі приїхало безліч гостей, навіть цілими автобусними турами …

Чим приємно відрізняються київські концерти від мінських – повна свобода. Жодної всюдисущої міліції та ОМОНу, яких побоюєшся більше, ніж слему. При цьому, безпека організована на високому рівні, в тому числі, і завдяки самим глядача. Спалили не один фаєр – і все гаразд.

Ну і найбільше порадувала наявність безлічі молодих людей, тверезих, з гарячими й ідейними очима. BRUTTO для них як справжня віддушина, в якій вони можуть себе відчути своїми. Так тримати, хлопці!»

Нагадуємо, що 14 вересня BRUTTO презентували свій другий альбом – «Родны край» і оголосили про грандіозний тур на його підтримку. За цей час гурт виступив у п’яти великих містах України, а також у Польщі, Чехії та Великобританії. Друга частина всесвітнього туру стартує 5 лютого повторним концертом у київському клубі Atlas. На 2016 рік у BRUTTO заплановані концерти в Україні, країнах Європи, США та Канаді.

 

Тур 2016:

5 лютого – Україна. Київ

6 лютого – Україна. Полтава

7 лютого – Україна. Кременчук

12 лютого – Україна. Бердянськ

13 лютого – Україна. Кривий Ріг

14 лютого – Україна. Запоріжжя

21 лютого – Україна. Чернігів

26 лютого – Україна. Миколаїв

27 лютого – Україна. Одеса

28 лютого – Україна. Херсон

4 мара – Україна. Кіровоград

5 березня – Україна. Черкаси

6 березня – Україна. Бориспіль

12 березня – Польща. Białystok

18 березня – Україна. Хмельницький

19 березня – Україна. Вінниця

20 березня – Україна. Чернівці

25 березня – Україна. Івано-Франківськ

26 березня – Україна. Тернопіль

27 березня – Україна. Луцьк

31 березня – Естонія. Таллінн

1 квітня – Латвія. Рига

2 квітня – Литва. Вільнюс

8 квітня – Україна. Рівне

9 квітня – Україна. Житомир

10 квітня – Україна. Броваризагрузка...

Читайте також