Державна влада повинна мінімізувати своє втручання в життя громадян

Про можливості отримання адміністративних послуг онлайн та розвиток електронних сервісів говоримо з заступником Міністра юстиції України Гією Гецадзе.

- Які цілі ставилися при переході до надання громадянам електронних послуг?

Г. Гецадзе: Ми хотіли покращити обслуговування громадян і, що особливо важливо, мінімізувати ризики корупції. Тому ми відкрили реєстри юросіб та фізосіб-підприємців і перейшли на принципи електронних довідок і виписок. Раніше наші громадяни, щоб отримати довідку, що «я є я», приходили в різні управління Мін'юсту, стояли в чергах, не виключено, платили хабарі. Витрачати на отримання подібних паперів час, нерви і гроші - вкрай неправильно. Сьогодні громадянин може роздрукувати ці документи, не виходячи з дому.

- Чи можна виміряти економічний ефект переходу до електронних сервісів?

Г. Гецадзе: Я думаю, так. Всі наші дії, які спрощують ведення бізнесу і заощаджують час, нерви і гроші фізичним особам, підприємцям, юридичним особам - відображаються в щорічних рейтингах нашої країни. І ми вже просунулися вперед, але поки пишатися рано. Ми будемо пишатися, коли потрапимо до п'ятірки країн за легкістю ведення бізнесу.

- Які електронні послуги доступні вже зараз і які планується надавати в найближчій перспективі?

Г. Гецадзе: Поки у ВР готувалися закони щодо децентралізації і демонополізації наших сервісів, ми відкривали реєстри, створювали різні софти.

Ми почали тестувати різні онлайн-сервіси. Наприклад, первинне звернення до відділів державної реєстрації актів цивільного стану, вибір місця укладення шлюбу, часу і т.д. Цим ми прибираємо перший фізичний контакт із держслужбовцем до моменту реєстрації шлюбу. Також Міністерство юстиції розробило модель електронних закупівель, і ми думаємо, що всі державні органи будуть в найближчому майбутньому закуповувати тільки електронним способом. Що це нам дає? Коли ми експериментували, ми зрозуміли, що економія коштів на закупівлі складе близько 20%.

Крім цього, у нас вже ефективно працює послуга аукціонів СЕТАМ, де ми продаємо майно. І надалі ми будемо ще розвивати електронні сервіси, в онлайн режимі буде проходити все, що можливо.

Також ми будемо децентралізувати і демонополізувати наші функції. Місцеві управління, нотаріуси, юридичні особи теж здійснюватимуть ці функції, а для громадян, у яких немає доступу в Інтернет, повинні бути фізичні місця обслуговування. Паралельно Мін'юст в 2016 р створить електронний будинок юстиції.

- Наразі це можливість отримання інформації, або система може (або зможе надалі) генерувати якісь документи, які можна буде надавати на вимогу?

Г. Гецадзе: Така практика вже існує, і всі державні і приватні установи зобов'язані за законом приймати такі документи. Звичайно, це було важко - чимало громадян і державних службовців, навіть у нашому міністерстві, протестували, почувши, що у паперів не буде мокрої печатки та підпису. Але проблеми тут немає, адже у цього паперу є унікальний номер, який прирівнюється до підпису та печатки і має ту ж юридичну силу.

- Скільки людей користуються електронними сервісами і скільки, за вашими прогнозами, буде користуватися в майбутньому?

Г. Гецадзе: Мін'юст протягом року видавав 1,5 млн. довідок,. На сьогодні близько 200 тисяч довідок вже було видано онлайн, при тому, що ми почали тільки 3-4 місяці тому. Здавалося б це не багато, але їх кількість постійно зростає. Я думаю, якщо в один прекрасний день, через 7-8 місяців 40% довідок будуть видаватися онлайн, це буде дуже великий успіх. Зараз рекламуємо, прагнемо всім розповідати, але, на жаль, ще не всі знають про ці можливості.

- Як Ви бачите взаємини українця і держави в майбутньому, починаючи, скажімо, з процесу реєстрації народження дитини?

Г. Гецадзе: Державна влада повинна мінімізувати своє втручання в життя громадян. Чим менше громадяни відчувають контроль і роль держави в їхньому житті, тим краще країні. Закінчився час, коли люди обслуговували владу і приймали все, що б вона не робила.

Наприклад, ми почали впроваджувати видачу свідоцтва про народження дитини прямо в пологовому будинку. Зараз до цього проекту підключені 11 областей. Трьох днів, поки мати перебуває в пологовому будинку, цілком вистачає, щоб при виписці у батьків на руках було свідоцтво про народження. Але, звичайно, ми ще будемо створювати різні сервіси. Припустимо, якщо в обох батьків буде цифровий підпис, вони зможуть, навіть не виходячи з палати, замовити онлайн це свідоцтво і отримати його поштою.

- А бізнесу і держави?

Г. Гецадзе: Що стосується бізнесу, то держава фізично не повинна приходити до нього. Зараз ми рекламуємо, що ви можете зареєструвати бізнес за день. З одного боку це так, ви можете зареєструватися, але починати свою діяльність не можете. Адже також потрібно відкрити рахунок у банку, оформити багато паперів, стати на облік у податковій службі і т.д.

Так от, в майбутньому має бути так: як тільки особа зареєструвалася - вже завтра вона може починати діяльність. При цьому протягом якогось часу ви онлайн повинні інформувати різні державні установи, що ви займаєтеся таким бізнесом, що у вас стільки співробітників і т.д.

Жоден державний орган не повинен мати право контактувати з бізнесом, крім податкових служб. Та й що стосується податкових служб, то компанії повинні платити податки онлайн. У свою чергу, податковий інспектор зможе заходити в базу, дивитися вашу компанію і скільки податків ви сплатили. І тільки при наявності серйозних підстав, приходити і перевіряти.

- Чи існує можливість з часом відмовитися від передачі довідок від одного держоргана до іншого? Адже ці органи можна пов'язати єдиною системою, і тоді можна буде не витрачати на це папір і час людей (як громадян, так і співробітників держорганів)? Та й приватний сектор, в принципі, можна підключити до такого обміну інформацією.

Г. Гецадзе: Така можливість є, більше того - ми вже активно цим займаємося. Наприклад, якщо в комп'ютері вже є готова база, а ви - начальник кадрового департаменту будь-якої державної установи, то, коли приходить новий співробітник, ви входите в цю базу і перевіряєте чи відповідає він вимогам, і більше не вимагаєте від нього довідок. Або якщо ви берете кредит у банку, і ви повинні його проінформувати, що у вас є квартира або будинок, то вам не потрібно буде нести довідки, банк увійде до цього реєстру і побачить, що у вас за власність, де ви працюєте, скільки ви заробляєте.

- Чи можливо в Україні електронне голосування на виборах, як, наприклад, в Естонії? Що цьому заважає? Крім законодавства, звичайно, але його можна поміняти - маються на увазі технічні та інші перешкоди.

Г. Гецадзе: Під час місцевих виборів я спостерігав, як наші політики агітували всіх приходити на вибори і бути активними громадянами, а потім злилися, чому такий маленький відсоток проголосували. Все тому, що ми повинні створювати альтернативні способи обслуговування наших громадян. Наприклад, молодь не любить стояти в чергах. Коли хтось приходить і бачить чергу в сто осіб, то швидше за все не стане чекати, а розвернеться і піде.

Тому впроваджувати електронне голосування просто необхідно, і наступні вибори повинні бути електронними. По-перше, завдяки цьому ми отримаємо дійсно легітимну владу, оскільки більше людей зможе проголосувати. По-друге, менше ризиків, оскільки програми надійні, і з ними практично неможливі будь-які маніпуляції. Ну і ризик так званої «гречки» теж значно зменшиться. Крім усього, це можливість проголосувати для громадян, які перебувають за кордоном.

- В цілому, переходячи до надання адміністративних послуг онлайн, Україна йде своїм особливим шляхом чи використовує досвід інших країн?

Г. Гецадзе: Ми вивчаємо досвід різних країн, але при цьому створюємо свою унікальну модель. Справа в тому, що там ці реформи проходили в різний час, а вже 2015 рік, і технології пішли далеко вперед. Тому, я думаю, ми самі будемо розробляти такі моделі, які інші будуть копіювати.

- Очевидно, робота держави все ж неможлива без держслужбовців. Чи відбуваються кадрові зміни в Міністерстві юстиції? Які люди приходять? Що Ви від них очікуєте?

Г. Гецадзе: Всі знають, як раніше отримували різного роду високі посади. Щоб уникнути такої ситуації, ми відбираємо нових людей на підставі конкурсу. Часто ці люди раніше не працювали в нашій системі. Приходять і люди з досвідом, але, головне - ми докорінно поміняли принцип. Вони знають, що ніяке «кумівство» або хабарі не допоможуть. При відборі співробітників за такою чесною системою, набагато більше шансів, що у нас вийде втілити в життя заплановане, і українці реально відчують зміни на краще.

Матеріал підготовлено в рамках інформаційної кампанії "Електронне урядування спрощує спілкування".

Рекомендуємо прочитати

Досвід українських та міжнародних компаній, що працевлаштовують людей з інвалідністю

ромадська думка щодо допомоги особам з інвалідністю не перше десятиліття схиляється до того, що таким людям потрібне не тільки і не стільки повне утримання, а нато....

Це може бути цікавим

У Києві розпочався фестиваль плавучих клумб

На воду спустили 12 "дизайнерських клумб"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Почему рекламодатели уходят из рекламных агентств

Кризис затронул все отрасли бизнеса, не обошёл он и рекламу....