«Антонов» не буде називати новий літак «Бандерою»

«Антонов» не буде називати новий літак «Бандерою»

ДП Антонов оголосило про завершення конкурсу на народну назву для нового транспортного літака Ан-178. Як повідомили в компанії, жоден з варіантів, що набрало найбільшу кількість голосів, не буде враховуватися. Назва літака залишиться колишнім — Ан-178.

«Майже два місяці (з 22 жовтня) тривав творчий марафон назв для нового «антонівця». Надійшло близько п’яти тисяч пропозицій. [Але після оприлюднення проміжних результатів голосування, в мирний хід Народного конкурсу втрутилася політика. Боротьба за назву стала приводом міжнародних політичних баталій. ДП «Антонов» відомий у світі як засновник науково-технічного прогресу, флагман українського літакобудування. Дотримуючись цих високих принципів, підприємство не може допустити використання досконалого бренду «АН» у політичних протистояннях. Тому новий транспортний АН залишається в міжнародній класифікації як АН-178«, — йдеться в повідомленні компанії.

У той же час в ДП Антонов повідомили, що найбільшу кількість голосів у Народному конкурсі отримали наступні пропозиції: Амет-Хан Султан, Степан Бандера та Кіборг.

Читайте також: «Антонов» пропонує проголосувати за кращу назву для нового літаказагрузка...

Читайте також

Коментарі