Журналіст розповів, чому «ДНР» швидко перетворюється в КНДР

Журналіст розповів, чому «ДНР» швидко перетворюється в КНДР

Мешканці окупованих територій Донбасу вимагають у ватажка «ДНР» Олександра Захарченка почати «сталінщину і репресії відносно тих, хто в чомусь винен». І Захарченко знає, як їм догодити.

Таку думку висловив журналіст Денис Казанський в Фейсбук

Так, журналіст пише, що Захарченко записав відеозвернення до жителів Донбасу, у якому заявив, що відправив на фронт директора ринку, який відмовився знижувати ціни на продукти.

«Не ясно, правду каже Захарченко чи це просто спектакль, розрахований на «вату», якій завжди імпонував такий стиль. По суті, це й не важливо. Головне, що знайдуться тисячі придурків, які будуть схвально кивати біля телевізора і задоволено потирати руки. Мовляв, правильно, так йому і треба! Мало покарали, до стінки треба було поставити. і т.д.», — пише журналіст.

На його думку, Донбас стрімко перетворюється на КНДР.

«Донбас швидко перетворюється в Північну Корею, з усіма супутніми атрибутами — звірствами, бідністю, «захаровцями» та іншим мракобіссям. Попереду талони, черги, дефіцит. Шкода, що нормальні люди втратили все і змушені жити в цьому пі***це через маніакальних кретинів, які потребують батога», — зазначив Казанський.загрузка...

Читайте також