Турчинов закликав захищати демократію від путінізму

Турчинов закликав захищати демократію від путінізму

На початку грудня цього року я у своїй статті, яка вийшла в The Washington Post  прогнузував, що Путін, який знищив систему колективної безпеки як в Європі, так і в світі, за свої «успіхи» в Сирії вимагатиме нового розподілу світу, нової Ялтинської конференції. 
«Чекати довелося недовго. Не пройшло місяця і Володимир Путін у пропагандистському фільмі, який так і називається «Світопорядок», вже у відкриту заявив щодо необхідності перегляду Ялтинських угод. 
 
У перекладі з кремлівського діалекту, його маячня означає заклик до перерозподілу світу, існуючих кордонів та до закріплення нового формату глобальної політики: політики війни, політики сили. 
 
При цьому він продовжує погрожувати українцям, обіцяючи захистити «російськомовних від націоналістів».  Під націоналістами він має на увазі всіх, хто  виступає за незалежну, демократичну та європейську Україну. З фільму зрозуміло, що за тим самим сценарієм Путін готовий захищати арабомовних в Сирії, а тюркомовних в Турції, всіх, у кого за його оцінкою «похитнулись моральні цінності та орієнтири». Він навіть готовий захищати Європу від Америки. 
 
Цей фільм «Світопорядок» — ще одне свідчення нав’язливого бажання Володимира Путіна переділити світ, і визнання агресії, як єдиної форми самоствердження кремлівського диктатора. 
 
Саме тому, демократичним країнам треба зрозуміти, що прийшов час захищати, як англомовних, так і російськомовних, тобто, весь цивілізований світ від повзучого путінізму та його адептів», — цитує Турчинова прес-служба.загрузка...

Читайте також

Коментарі