Депутат «Опоблоку» відкусив «азовцю» вухо

Депутат «Опоблоку» відкусив «азовцю» вухо

У результаті бійки депутат від «Опоблоку» відкусив вухо лідеру Цивільного корпусу «Азова» у Херсоні.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Цивільний корпус «Азов» у Херсоні.

Повідомляється, що 18 грудня Глава херсонського осередку Цивільного корпусу «Азов» потрапив до лікарні після бійки із депутатом Дніпровської районної ради Херсону Олександром Власовим.

В «Азові» повідомляють, що після сесії міськради депутат від Опоблоку «спровокував і почав» бійку у центрі міста. Під час сутички Власов відкусив азовцю вухо та намагався травмувати око.

«У створеній депутатом з «Опозиційного блоку» бійці в якийсь момент він з очевидних причин вирішив, що єдиний шлях отримати перемогу — перейти межу людської гідності та, простіше кажучи, «показати спідницю» — почав видавлювати пальцем око та вчепився зубами у вухо голови ЦК, після чого депутат відкусив значний шмат вуха і трохи згодом виплюнув його на землю», — йдеться у повідомленні.

Лідер «Азову» на даний момент знаходиться у лікарні під наглядом через імовірність того, що ампутована частина вуха не приживеться.

У повідомленні зазначають, що у вечір, коли сталася бійка, голова «Азову» подав заяву до Суворівського райвідділу поліції міста Херсон.

Читайте також: Закон про декомунізацію не відповідає європейським стандартам — експертизагрузка...

Читайте також

Коментарі