Луганські терористи бояться наступу української армії і чомусь — НАТО

Луганські терористи бояться наступу української армії і чомусь — НАТО

Київ, заручившись підтримкою НАТО, може відчути свою безкарність і піти на ескалацію конфлікту на Донбасі. Так сформулював свою позицію так званий  «заступник начальника штабу корпусу народної міліції ЛНР»  Ігор Ященко, передають підконтрольні терористам медіа.

За їх інформацією так він  прокоментував інформацію про те, що вчора, 17 грудня, в рамках візиту президента України Петра Порошенка до Брюсселя була підписана «дорожня карта» між Україною та НАТО «з оборонно-технічного співробітництва».

 — Прикриваючись НАТОвськими угодами і підтримкою альянсу, Україна продовжує нарощувати військову міць і, напевно, навіть може відчути свою безкарність, що може призвести до ескалації конфлікту на Донбасі, — зазначив Ященко.

 — До цього підштовхують і внутрішні протиріччя в країні, і суперечності між українським керівництвом, — переконаний терорист.

Раніше Ященко заявляв, що «ЗСУ готуються до відновлення активної фази бойових дій», про що, на його «експертну» думку свідчить стягнення військової техніки та особового складу до лінії зіткнення.загрузка...

Читайте також