Так звані «міністри» юстиції «ЛНР» і «ДНР» сьогодні в Луганську підписали угоду про співробітництво в галузі реєстрації актів цивільного стану.

Для підписання документа в Луганськ прибула делегація з «Донецької Народної Республіки». Зустріч проходила в рамках реалізації меморандуму про співпрацю між «міністерствами юстиції» двох «народних республік», який був підписаний 8 листопада 2015 передає ЛІЦ.

Угоду підписали «глави відомств»: з боку «ЛНР» — Сергій Козьяков, з боку «ДНР» — Олена Радомська.

«Це, безумовно, важливий документ, який дозволить громадянам реалізовувати свої права в частині обміну актами цивільного стану. Тобто, документи, які будуть видані в Донецькій чи Луганській Народних Республіках, можуть вільно використовуватися в судовій практиці, РАЦСах і у всіх органах державної влади «, — зазначила Радомська.

За її словами, це тільки перший крок у сфері співробітництва між відомствами двох «республік».

«Такий же документ готується на підписання судовою системою. Ряд документів вже підписаний в галузі культури та охорони здоров’я», — розповіла «міністр юстиції ДНР».

«Це міжнародна практика підписання угод між двома державами-партнерами. Це дозволяє полегшити документообіг безпосередньо в органах державної влади, в кожному міністерстві по своєму напрямку», — пояснила вона.

У свою чергу Козьяков акцентував увагу на тому, що дана угода «полегшить життя простих громадян».

«Взаємне визнання документів Донецькій і Луганській Народних Республік йде суто на полегшення життя звичайних простих громадян», — підкреслив він.

За його словами, надалі взаємодія між двома відомствами юстиції «буде набирати обертів».загрузка...

Читайте також