Путін офіційно визнав присутність російських військових на окупованому Донбасі

Путін офіційно визнав присутність російських військових на окупованому Донбасі

Під час щорічної великій прес-конференції президента Росії Володимира Путіна журналіст з України поставив запитання про незаконно утримуваних в Росії українців та їх можливий обмін на полонених ГРУшників Олександра Александрова і Євгенія Єрофєєва, передає 62.ua.

 — Ви постійно говорите, що на Донбасі немає російських кадрових військових. Вам привіт від капітана Єрофєєва і сержанта Александрова. Ви їх обміняєте на Сенцова, Савченко та інших? — поставив питання журналіст.

12373400_505414019630278_2660975861993339690_n

 — Ми ніколи не говорили, що там немає наших військовослужбовців, але це не означає, що там є регулярні війська! — заявив Путін, коментуючи питання журналіста.

 — Обмін повинен бути рівноцінний. Ми з колегами повинні це все обговорити. Потрібно звільняти людей, які утримуються, як з одного боку, так і з іншого. Не секрет, що українська влада вважає що ті, кого затримують на Донбасі, підлягають обміну. ​​А затриманих в Києві  виводять за дужки, — заявив Путін.

Він також заявив, що «або міняти всіх на всіх, або нікого», при цьому не сказавши ні слова конкретно про Надію Савченко та Олега Сенцова.загрузка...

Читайте також