В «Київенерго» розповіли про особливості нарахування тарифів за тепло

В «Київенерго» розповіли про особливості нарахування тарифів за тепло

Жителі будинків в яких лічильники встановили протягом листопада отримали рахунки за загальним тарифом 16 грн 14 коп за м2. Про це під час прес-конференції сказав комерційний директор ПАТ «Київенерго» Євген Бушма, передає УНН.

«На сьогодні за централізоване опалення в місті Києві для «Київенерго» Національним регулятором встановлено два види тарифів. Якщо на будинку є лічильник, або якщо в квартирі є прилад обліку опалення застосовується 657 грн 54 коп за однут Гіга калорію»,- зазначив Бушма.

Він додав, що для 90% теплової енергії з грудня місяця буде застосовуватись саме цей принцип. Водночас зауважив, що певна кількість будинків та квартир в яких ще не встановлено прилади обліку.

«Для даного сегменту для даної категорії киян буде застосовуватись тариф 16 грн 14 коп за м2 площі, що опалюється»,- зазначив Бушма.

Він також пояснив як проводились розрахунки за минулі місяці.

«Станом на перше листопада 2015 року з урахуванням тих лічильників, які були встановлені раніше та тих лічильників,які встановлювались на комерційний облік протягом жовтня, на обліку було 3 тис 944 прилади…По цій кількості приладів…нарахування за листопад місяць виконані по фактичним показникам приладів обліку, тобто в гігакалоріях»,- зазначив він.

Крім того Є.Бушма зауважив, що за другою категорією, яку складають 2 тис 933 прилади обліку, які були поставлені на комерційний облік протягом листопада місяця, є особливості нарахування.

«Оскільки прилади обліку приймались в різні дні протягом місяця за листопад місць всі кияни, які проживають в цих будинках отримали рахунки за опалення за тарифом 16 грн 14 коп за м2″, — зазначив він.

Читайте також: Тепер місцева влада сама формуватиме окремі тарифи на теплозагрузка...

Читайте також

Коментарі