Сварка з Аваковим: Саакашвілі не відмовляється від своїх слів

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков оприлюднив відео конфлікту з головою Одеської ОДА Міхаілом Саакашвілі, який відбувся 14 грудня під час засідання Національної ради реформ.

«Ви сказали, що Кабмін очолює корупцію. Без доказів. Ви як говорити зараз? – спитав Аваков у Саакшвілі передразнюючи його.

«Зі мною так ніхто не може розмовляти, кривляючи мене, ніхто так не дозволяє собі зі мною говорити. Я вимагаю ввічливості», - відповів Саакашвілі.

Після цієї фрази Аваков почав викрикувати на адресу Саакашвілі лайки, але конфлікт намагалися згасити.

В той же час, Аваков задав голові Одеської області питання, чи не заважає він приватизації Одеського припортового заводу.

«Я з вами не розмовляю, ви вор і я це доведу. У мене немає мільйонів, як у вас. У мене є репутація. Всі знають, що ти сидиш на схемах.  Міністр вор», - голосно сказав Саакашвілі.

Аваков не стримався і запустив в Саакашвілі склянку з водою. Засідання закрили, але конфлікт тривав.

«Остання тварюка. Свою країну довів, забирайся під три чорти», - продовжував кричати Аваков.

Саакашвілі відповів, що він також українець і нікуди не збирається їхати з країни, до перепалки долучився Яценюк.

«Тріпло та циркач. Тебе закликали сюди робити реформи, а ти робиш цирк», - закричав Яценюк.

Міхеїл Саакашвілі, у свою чергу, відреагував на оприлюднене міністром МВС Арсеном Аваковим відео їх конфлікту, який стався на Нацраді реформ 14 грудня.

Жалкую, що довелося назвати Прем'єр-міністра злодієм, але ще більш жалкую, що це правда.Відео, яке мені передали в Адміністрації Президента після моїх наполегливих прохань. На ньому чітко чутно (в кiнцi) як Прем'єр-міністр обзиває мене "гастролером" і "треплом", а його міністр запропонував забратися з "його країни". Я використав слово "злодії" відносно Прем'єр-міністра і міністра внутрішніх справ і від цих слів не відмовляюся. Я люблю Україну і ми позбавимо нашу країну від злодіїв і шахраїв.--Сожалею, что пришлось назвать Премьер-министра вором, но ещё более сожалею, что это правда. Видео, которое мне передали в Администрации Президента после моих настоятельных просьб. На нем чётко слышно (к концу) как Премьер-министр обзывает меня "гастролером" и "треплом", а его министр предложил убраться из "его страны". Я использовал слово "воры" по отношению к Премьер-министру и министру внутренних дел и от этих слов не отказываюсь. Я люблю Украину, и мы избавим нашу страну от воров и жуликов. Posted by Mikheil Saakashvili on 16 декабря 2015 г.

«Жалкую, що довелося назвати Прем'єр-міністра злодієм, але ще більш жалкую, що це правда», - написав Саакашвілі в Facebook.

Також, голова Одеської області виклав свою версію відеозапису, яку, за його словами, йому буле передано з адміністрації президента.

«Відео, яке мені передали в Адміністрації Президента після моїх наполегливих прохань. На ньому чітко видно як Прем'єр-міністр обзиває мене «гастролером» і «треплом», що добре чути в кінці відео, а його міністр запропонував забратися з «його країни». Я використав слово «злодії» відносно Прем'єр-міністра і міністра внутрішніх справ і від цих слів не відмовляюся. Я люблю Україну і ми позбавимо нашу країну від злодіїв і шахраїв», - зазначив Саакашвілі.

Рекомендуємо прочитати

Суд виніс рішення у справі активістки Femen

Активістку FEMEN Анжеліну Діаш, яка напередодні оголила груди в Адміністрації Президента під час зустрічі Петра Порошенка з Олександром Лукашенком, суд відпустив пі....

Це може бути цікавим

Відома французька актриса приїхала на Одеський кінофестиваль

Зірка французького кінематографа Ізабель Юппер сьогодні приїхала на Одеський міжнародний кінофестиваль....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Путін дав Суркову нове завдання щодо України

На закритій нараді вищого керівництва Російської Федерації у травні цього року глава Росії Володимир Путін розкритикував свого радника Владислава Суркова за про....