Колишні "ЗЕКи" виходять на бунт: Розповідатимуть про катування в тюрмах

Колишні ЗЕКи та активісти спробують “зайняти” приймальню Пенітенціарної служби України, щоби розповісти журналістам правду про катування та свавілля в тюрмах.

Активісти та засуджені, які щойно звільнилися з місць позбавлення волі, спробують “зайняти” приймальню Пенітенціарної служби України та розповісти громадськості правду про катування та про корупцію у пенітенціарній системі.

Засуджені покажуть шрами на своїх тілах та передадуть керівництву служби свої вимоги.

Таку імпровізовану “прес-конференцію” організовують громадські активісти і правозахисники з об`єднання “Синдикат”, та колишні засуджені.

Зокрема, активісти розкажуть про найстрашнішу із тюрем України, яку серед засуджених називають “українським бухенвальдом” та “фабрикою смерті”, харківську виправну колонію № 25.

Арештанти вирішили розповісти правду громадськості, адже в тюрмах і досі нічого не змінилося, а сама виправна система не виправляє людей, а вбиває. Паралельно, активісти розклеять попередження та правозахисні листівки і продемонструють підготовану заяву до Генпрокуратури, де викладено лише частину фактів злочинної та корупційної діяльності керівників колонії.

“Коли люди дізнаються, що їх везуть на 25ту тюрму, то часто вчиняють самогубство, вскривають собі вени, або вчиняються додаткові злочини — настільки страшно туди їхати” - каже один із колишніх засуджених.

“Особисто перший заступник начальника тюрми давав накази про катування. Людям засовували у задній прохід гумовий кийок, стрибали на наручники, щоби порізати руки до кісток тощо, там просто бухенвальд”, - додає він.

“Крім жорстоких катувань, засуджені працюють без дотримання будь-яких прав та вихідних, не отримуючи жодної зарплатні. Це величезний бізнес на крові та горі, саме тому цей беспрєдєл ніхто не припиняє”, - пояснюють правозахисники..

“Люди, які знаходяться там бояться говорити правду, адже за це можуть зґвалтувати або вбити. Сьогодні, нарешті, зібралася група колишніх засуджених, які вже тут, на волі, розкажуть всю правду. Пора змінити цю систему”,- пояснює лідер правозахисного об`єднання “Синдикат” Євген Чепелянський.

Захід відбудеться в четвер, 17.12.2015, о 10:00, вул. Мельникова, 81 (біля входу до пенітенціарної служби). Прохання попередньо телефонувати за номером 063 417 43 30 або 093 955 31 00.

Рекомендуємо прочитати

«Белые ночи» обіцяють найяскравіший лайнап за всю історію івенту

Щороку «Белые ночи» відкривають та закривають літо під девізом «Ніч яскравіше дня!»....

Це може бути цікавим

Влада почала усувати незручних людей і можливих конкурентів з політики

Нинішня влада, яка прийшла після Майдану, обрала не демократичний, а авторитарний шлях правління, усуваючи різними надуманими методами незручних людей та можливих....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Хакеры взломали страницу канала HBO и "Игры престолов"

Пресловутые хакеры взломали аккаунты американского развлекательного телеканала HBO в Facebook и Twitter....