Екс-глава МВС Захарченко працює в Держдумі РФ

Екс-глава МВС Захарченко працює в Держдумі РФ

Екс-міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко, якого розшукують правоохоронці, працює експертом у комітеті Держдуми РФ з питань власності. Про це він повідомив кореспонденту УНІАН у Росії.

«Я від українського громадянства не відмовлявся, у мене є російський паспорт. У цьому немає протиріч. За російським законодавством я зобов’язаний повідомити відповідні органи, Федеральну міграційну службу про те, що я маю друге громадянство», — сказав Захарченко.

Він зазначив, що найближчим часом не збирається йти на держслужбу в РФ, тому від українського громадянства не відмовляється.

Крім того, Захарченко повідомив, що працює експертом у Держдумі, в комітеті з власності, до цього працював у державній корпорації «Ростех».

«Також у мене є фонд «Юго-восток», ми надаємо допомогу колишнім громадянам України і тим, що перебувають у громадянстві України, які були змушені покинути її територію», — сказав Захарченко.

За словами екс-міністра, його не турбує, що він оголошений у розшук, оскільки ставиться до влади України «як товариш Жуков до товариша Гітлера, якби він оголосив його у розшук».

«Нехай розшукують — це їхнє право», — сказав Захарченко.загрузка...

Читайте також